Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat, jak optimalizovat Amazon výpisy?

1 answers:

Pokud jde o provoz úspěšné drop-shipping business, každý podnikatel elektronického obchodu by měl vědět, jak optimalizovat Amazon výpisy. Proč? Protože mít dobře optimalizované výpisy produktů je pravděpodobně jediný způsob, jak se ukázat širšímu okruhu potenciálních kupujících, kteří tam nakupují. Takže pokud jste obeznámeni s původním konceptem Optimalizace pro vyhledávače (SEO), je to optimismus, který Amazon sází na výzkum klíčových slov. Věc je v tom, že veškeré nabídky produktů lze nalézt na Amazonu pouze prostřednictvím možností vyhledávání. A vzhledem k tomu, že přesná shoda patří k nejdůležitějším vyhledávacím faktorům, znamená to, že výběr klíčových slov je nesmírně důležitý, pokud chcete spustit prodejní prodej, který skutečně prodává - nivea sunblock cream. A níže vám ukážeme, jak optimalizovat Amazon výpisy co nejlépe.

Ale předtím, než začneme, uvádíme hlavní oblasti optimalizace pro vyhledávací síť, kterou pokryjeme pro výpis produktů na Amazonu - název produktu, body bulletů a produkt Popis. Všimněte si však, že důrazně doporučuji, abyste se s výzkumem klíčových slov rozhodli používat Plánovač klíčových slov Google a nic jiného. Pomocí tohoto výchozího nástroje navrženého světovým vyhledávacím gigantem budete moci vsadit velký obrázek klíčových slov a porozumět hlavnímu glosáři používanému vyhledávajícími zákazníky nejen na Amazonku, ale i ostatními aktivními kupci, kteří hledají produkty jinde (např. eBay, Alibaba atd.). A jakmile jste se dozvěděli základní základy, doporučuji zvolit si jeden z následujících nástrojů pro výzkum klíčových slov, jako je Keywordtool.io, ScientificSeller, Scope nebo AMZ Tracker.

Jak optimalizovat seznamy Amazonů

Jakmile máte připraven hlavní seznam vašich cílových klíčových slov, je čas začít s jejich uvedením na správné místo. Níže vám ukážeme, jak optimalizovat seznamy Amazon podle jejich tří hlavních sekcí - název produktu, body bulletů a popis produktu - takže budete mít lepší šance na zobrazení v horní části vyhledávání támhle.

Krok první: Název produktu

 • Název produktu je pravděpodobně nejlepší místo pro zařazení co nejvíce cílových klíčových slov a oblíbených frází vyhledávání;
 • Maximální délka titulu produktu může mít délku až 200 znaků;
 • První písmeno každého dalšího slova by mělo být kapitalizováno;
 • Čísla jsou povolená pouze číslicemi ("namísto roviny" 8 "nikdy neučiní");
 • Barva / velikost produktu by nikdy neměla být zahrnuta v názvu produktu, pokud nejsou skutečně relevantní údaje.

Krok 2: Body odrážky

 • Seznam bulletských bodů má popisovat hlavní rysy a přínosy produktu v čistým a jasným způsobem;
 • Měla by zahrnovat pouze nejdůležitější informace o produktu, jakož i hlavní cílová klíčová slova;
 • Doporučujeme pokrýt všechny skartace dat, které mají být v krabici.

Krok třetí: Popis produktu

 • Ve skutečnosti je to podrobnější verze seznamu bodů odrážky;
 • Očekává se, že popis produktu bude zaměřen na hlavní body bolesti zákazníka;
 • Měl by být bohatý na klíčová slova a klíčové slovo optimalizováno;
 • Povoleny jsou pouze jedinečné údaje týkající se nejdůležitějších vlastností a výhod.
December 13, 2017