Back to Question Center
0

Jak vybrat vhodná klíčová slova pro vaši firmu Amazon?

1 answers:

V předchozích příspěvcích jsme psali hodně o optimalizačních trikách společnosti Amazon, zejména o optimalizaci názvu a popisu, správné organizaci kuličkových bodů a dalších. Celý článek však nebyl věnován tématu výzkumu klíčových slov pro optimalizaci zápisu Amazonky. Je to zásadní téma, které vyžaduje zvláštní pozornost, protože je výchozím bodem pro všechny kampaně Amazon optimalizace pro vyhledávače. A i když máte pocit, že víte všechno o výzkumu klíčových slov Amazon, někdy to pomáhá mít malý seznam, na který se odkazuje. V tomto článku jsme sestavili seznam toho, co si myslíme, že základní body, které je třeba sledovat, pokud jde o optimalizaci vyhledávačů a výzkum klíčových slov - riscaldamento elettrico a pavimento vendita online. Takže, pokračuj!

Krátké Amazon SEO průvodce

  • Udělejte si optimalizaci zápisu s ohledem na uživatele ) Je to pravděpodobně nejdůležitější aspekt propagace e-commerce, ať už děláte svou firmu na Amazonu nebo v jiných vyhledávačích. Nicméně stojí za zmínku, že různé vyhledávače vyžadují různé věci. To je důvod, proč byste měli mít na paměti, že pokud propagujete své produkty na Amazonu, musíte se zaměřit na konkrétní publikum a být velmi přesný s výběrem kategorií a podkategorií. Dalším rozdílem je, že musíte mít na Amazonu mnohem podrobnější informace, že je třeba na jiných vyhledávačích, jako je Google nebo Bing.

Pokračujte v předchozím odstavci, rád bych poznamenal, že byste měli vědět, co vaše cílové publikum Amazon je hledání. Zde mluvím o cíleném výběru vyhledávacích dotazů. Nejedná se o případ sestavit seznam obecných klíčových slov Amazon jako "oblečení", "knihy" a podobně. Není rozumné používat obecná slova pro propagaci svých produktů, zejména pokud jste nedávno založili svou firmu na Amazonu. Místo toho byste měli přijít s úrovněmi klíčových slov založených na vašem výzkumu, které omezují rozsah. To znamená, že musíte zdůraznit dlouhodobě hledané výrazy, například "pánské mikiny", "oblečení pro těhotné ženy" atd.

  • Mějte na paměti SEO strukturu 10)

Chcete-li uspět na Amazonu, musíte se držet struktury SEO společnosti Amazon. Amazon má své vlastní pravidla, jak by měli prodejci vkládat informace o svých věcech do seznamu. Ve srovnání s Google je snadné založit firmu na Amazonu, protože společnost Amazon již provedla svůj výzkum. Protože primárním účelem společnosti Amazon je prodávat co nejvíce produktů, chtějí, aby některé typy vyhledávacích dotazů a frází měly určitá umístění na výpisy prodávajícího, aby byly dobře převedeny..

Nezapomeňte, že každá část vašeho záznamu v Amazonku může být prázdná bez jakéhokoliv důvodu. Pokud jste to udělali, informace jsou venku. Zobrazuje vaši neschopnost a způsobuje podezření. Pokud jste to udělali, pak už znáte všechny požadované informace a podívejte se na kompetentní. Prázdná pole ve vašem zápisu mohou potenciální zákazníky přeskočit nabídku a stát se zákazníkem jednoho z vašich konkurentů. To je důvod, proč byste měli vyhledávačům hledat to, co hledají.

Jak vybrat klíčová slova od Amazon?

  • Jaké jsou výhody dlouhodobých klíčových slov?

Jak jsem již zmínil, dlouhá klíčová slova na Amazonu jsou východiskem pro začínající a malé firmy. Chcete-li, aby se vaše produkty zobrazovaly na stránce s výsledky vyhledávání, ujistěte se, že cílíte podle relevantních hledaných výrazů. Obecně řečeno, klíčová slova s ​​dlouhým ocasem jsou ty, které obsahují řetězec tří nebo více hledaných výrazů, které stručně popisují, co prodáváte. Podle statistických údajů tvoří dlouhodobá klíčová slova téměř tři čtvrtiny vyhledávačů online. To je důvod, proč je chytré rozhodnutí provést důmyslný průzkum trhu a vytvořit seznam nejdůležitějších vyhledávacích dotazů pro vaše podnikání.

Existují tři hlavní způsoby, jak získat seznam cílených vyhledávacích dotazů pro Amazon.

Nejprve je můžete prozkoumat ručně. Měli byste však mít na paměti, že je to časově náročný proces, který vyžaduje specializované znalosti a porozumění tržním procesům.

Jiný způsob, jak můžete provádět klíčová slova výzkumu je najmout SEO odborníka nebo konzultanta, který se specializuje na optimalizaci Amazon. Doporučuji, abyste se spoléhali na naše odborníky v oboru Semalt , pokud byste chtěli získat odbornou podporu a prosazovat svou firmu Amazon. Musíte provést jednorázovou platbu za celý balík optimalizačních služeb, které zahrnují návrhy klíčových slov generujících prodej, efektivní kampaň na vytváření odkazů, až 100 cílených vyhledávacích dotazů ve službě Google TOP10, zlepšení kumulativního žebříčku, kontrola online chyb SEO a další problematika řízení.

A konečně, můžete použít svůj online software pro profesionální výzkum klíčových slov pro vaši firmu Amazon..K těmto účelům můžete použít osvědčené nástroje, jako je Plánovač klíčových slov Google (neposkytne vám přesná data, protože jsou založeny spíše na vyhledávání Google); Keywordtool.io (je to podobné jako Plánovač klíčových slov Google a poskytuje vám návrhy klíčových slov specifické pro Amazon); Jungle Scout (tyto nástroje vám mohou poskytnout údaje, které ukazují, která klíčová slova vytvářejí nejvíce prodejů).

  • Jak přizpůsobit klíčová slova podle konkurenceschopnosti?

Jak víte, Amazon je velmi konkurenční trh, kde vyhledávací termíny soutěží navzájem a vaše primární úkolem je trochu odloučit od balíčku. Měli byste hledat výrazné vyhledávací dotazy s nízkou konkurenceschopností. Nicméně není snadné najít taková slova a bohužel vám s nimi mohou poskytnout jakékoli profesionální online nástroje pro výzkum. To je důvod, proč musíte trpěliví a vytrvalost odhalovat je ručně.

  • Jak překonat své konkurenty na trhu?

Může to znít vážně, ale je to stále pravda. Nejlepší způsob, jak překonat vaše konkurenty na trhu Amazon je zapomenout na ně. Měli byste si obléknout pár olepovaček a vyrazit dopředu. Nezaměřujte se na jiné standardy a nepřemýšlejte o svých obchodních cílech. Nicméně to neznamená, že byste měli své konkurence vůbec ignorovat. Je rozumné mít na vědomí jejich vzestupy a pády a čas od času si půjčovat své pracovní marketingové případy. Podle mého názoru je však lepší strávit čas tím, že vyvíjíte vlastní marketingovou strategii Amazonu.

Závěrečné myšlenky

Tento krátký průvodce optimalizace vám pomůže dělat dobře na Amazonu a pamatujte na nezbytné náležitosti pro zdravou přítomnost Amazonky. Měli byste se však snažit udržet rovnováhu mezi tím, jak si vzorec vyberete, a přesto budete jedinečný a kreativní. To je důvod, proč používejte to, co máte produktivně a vynaložte nějaké úsilí denně do vašeho Amazon optimalizace výpisu. A výsledky se projeví o tom, co by měly být.

December 13, 2017