Back to Question Center
0

Jak optimalizovat Amazon výpis pro SEO nejlépe možné?

1 answers:

Proč by měl být váš inzerát Amazon SEO optimalizován?

Zatímco tento přeplněný trh elektronického obchodování je známý tím, že nabízí více než 488 milionů produktů, má tolik myriád potenciálních kupujících, kteří hledají dostupné položky tam. To je důvod, proč si všimnout tam vaše Amazon výpis by měl být optimalizován SEO dobře. Jinak vaše předměty nabízené k prodeji na Amazonu nikdy nechytily pozornost skutečného kupujícího, ne?

Ve většině případů existuje několik hlavních faktorů, které vám pomohou vylepšit výpisy vašich produktů ve vyhledávání Amazonem. Zde je to, co dělá hlavně každý inzerát Amazon optimalizovaný pro SEO v plném rozsahu:

  • Optimalizace jednotlivých položek podle hlavních sekcí výpisu, jako je název produktu, popis produktu a seznam bulletových bodů;
  • počet zákazníků a jejich četnost generování a / nebo revize zpracovávána ručně;
  • míra konverzí (jinak, kolik počet návštěvníků bylo konvertováno na skutečné kupující);
  • Prodej skutečné částky a četnost úspěšných nabídek vypočtených pro vaše vlastní výpisy produktů.

Tipy a triky pro získávání Amazon Lusting Optimalizované SEO

Tier 1: Konkurenční výzkum

, ale bylo by dobré rozlišovat váš produkt - jen špionáž na nejbližších konkurentů, kteří jsou pro ně k dispozici, aby zjistili, co pro ně funguje, a co je třeba se vyhnout současně - long term care insurance crisis. Takže, běží trochu konkurenční výzkum je hezké místo pro vás mít kickstart s Amazon výpis SEO. Věc spočívá v tom, že se ve skutečnosti nemusíte dívat na žádné špičkové prodejce ve své výklenkové nebo produktové kategorii. Raději se zaměříte na názvy produktů, popisy produktů a seznamy bodů, které používají nejvíce úspěšní soupeři. Pokud tak učiníte, je pravděpodobné, že získáte pevný nápad a cenný náhled na to, která klíčová slova a vyhledávací fráze vám nejlépe vyhovují. Chcete-li získat celkové znalosti o nejlepších konkurenčních výhodách používaných vašimi nejbližšími rivaly na trhu, můžete využít některé online pomocníky, jako je Google Keyword Planner (základní výzkum relevantních klíčových slov), Scope (konkurenční výzkum s návrhy nejlepších klíčových slov, výpisy produktů) a také Inspektor klíčových slov (celý soubor nástrojů, který přesně uvidí, která klíčová slova vaše nejbližší soupeři řadí).

Druhá vrstva: Váš vlastní výzkum klíčových slov

Jakmile získáte velký obrázek o Amazonském seznamu SEO, vlastní výzkum klíčových slov. Doporučuji začít s vytvářením hlavního seznamu nejlepších relevantních klíčových slov a dalších dlouhých frází, které často používají živí aktivní zákazníci pro vyhledávání produktů. Věc je, že nejvíce obyčejně, lví podíl uživatelů, kteří nakupují na Amazonu, se tam vlastně nepřijíždí jen procházet. Myslím tím, že obvykle přijíždějí na vyhledávání v Amazonku, protože již mají určitou věc. Vše, co potřebujete, je nechat vyhledávací lištu sloužit jim k tomuto účelu. A proto je vybrání správných hledaných výrazů pravděpodobně nejdůležitější částí celého procesu. K dokončení úkolu doporučuji provozovat vlastní výzkum klíčových slov pomocí jednoho z následujících speciálně přizpůsobených softwarových nástrojů a online rámců: Scope, AMZ Tracker, Unicorn Smasher, Merchant Words atd. Všechny jsou osvědčené, takže je to vlastně jen až se rozhodnete, který z nich si vyberete.

December 13, 2017