Back to Question Center
0

Jak optimalizovat výpisy produktů na Amazonu s dlouhými ocasními klíčovými slovy?

1 answers:

Podívejme se na to - s algoritmem pro vyhledávání produktů A9, klíčová slova Amazon s dlouhým ocasem mají nyní velmi vysoký potenciál, zejména ve srovnání s Google AdWords. Znamená to, že existuje zřetelně větší objem potenciálně vyhrávajících, ale stále nezakrytých klíčových slov s dlouhým ocasem a konkrétních vyhledávacích dotazů, které lze nalézt na Amazonu každým prodejcem ochotným a ochotným strávit nějaký čas zkoumáním jejich získání silné konkurenční výhody. Proto s ohledem na nižší saturaci trhu na Amazonu s dlouhými ocasními klíčovými slovy a souvisejícími vyhledávacími frázemi se mohou doslova stát pro vás příležitostí pro zlatý důl.

Žádné pochybnosti o tom, že klíčová slova a vyhledávací fráze společnosti Amazon mohou být pro každého prodejce nesmírně přínosné, a to především proto, že jsou základem všech takřka všech vyhledávacích požadavků existujících a často používaných odbyvateli - how to make comb fascinators. A co víc - to znamená, že klíčová slova Amazon Long tail mohou představovat velké množství skutečně cenného, ​​přesto levného vyhledávacího provozu, který bude použit pro vaši výhodu.

Věc spočívá v tom, že kromě obecné koncepce elektronického obchodu jako celku a samotného Amazonu jsou prakticky jakékoli dlouhé vyhledávací termíny ocasu obvykle určeny pro nižší vyhledávání provoz. Proto většina z nás může také věřit, že má méně prodejního potenciálu, zvláště pokud se ve srovnání s běžně známými klíčovými slovy krátkého ocasu. Všimněte si však, že v případě nastavení hlavního zaměření zejména na klíčová slova Amazon Long tail, lze očekávat, že zákaznický provoz bude určitě cílenější. Jednoduše proto, že se budete pravděpodobně více zobrazovat v konverzním zúžení. A to znamená, že budete mít převážně vyšší míru konverze, a to především v důsledku toho, že lví podíl zákazníků vidí větší pravděpodobnost, že na základě konkrétních klíčových slov splní skutečný nákup. Ne jediný.

Ale tady se konečně dostáváme k věci - hlavní výzva s Amazon a dlouhé ocas klíčová slova je, že je vlastně mnohem obtížnější najít je spíše než jakékoliv jiné jednoduché klíčová slova a vyhledávací fráze..Mám na mysli, že podle definice krátké ocasní klíčová slova nejsou nic jiného než generické a stručné výrazy, které mají být sestaveny v pohodě, aniž by bylo třeba rozsáhlý výzkum klíčových slov. Na druhou stranu však nějaké dlouhé hledané fráze jsou typicky formovány určitě specifičtějšími a nejasnými vyhledávacími frázemi, které se těžko odhalí jakýmkoli obchodníkem, včetně prodejců na Amazonu. A zde jsou dvě hlavní metody pro vytvoření počátečního kontrolního seznamu a zlepšení prodeje na Amazonu s dlouhými ocasními klíčovými slovy. Tady jsou.

Pro vaši první možnost doporučuji spustit probíhající PPC kampaň. Pokud tak učiníte, budete se moci dostat přes přehled vyhledávacích dotazů, který pokrývá vaše relevantní vyhledávací dotazy - a vy jste hotovi. Všimněte si však, že tato základní metoda se obvykle ukázala jako nedostatečná, zejména proto, že často poskytuje příliš dlouhý seznam klíčových slov, což je prostě obtížné provést, alespoň sami.

Druhá možnost generování celkového seznamu, který pokrývá všechny relevantní klíčové slovo Amazon s dlouhým ocasem, to dělá prostřednictvím speciálně přizpůsobeného nástroje pro výzkum klíčových slov. Co se týče mě, doporučuji používat Sonar s jeho obrovskou databází, aby vytahovala všechna klíčová slova s ​​dlouhým ocasem a vyhledávací fráze pro každý produkt, který máte k prodeji. Věc spočívá v tom, že tento nástroj nejen generuje špičkové návrhy návrhů klíčových slov (na základě odhadů skutečného objemu vyhledávání), ale umožňuje jejich třídění podle objemu provozu (od vysokých po nízké). A to znamená, že pomocí tohoto speciálně upraveného nástroje můžete vytvořit svůj hlavní seznam nejdůležitějších klíčových dlouhých chvostů pro Amazon - rychle a v pohodě.

December 13, 2017