Back to Question Center
0

Jak zkoumat a správně používat klíčová slova Amazon?

1 answers:

Ráda začínám články a návody směřující k optimalizaci a marketingu Amazon se statistickými údaji, jak předpokládám, že číslice rozptýlí všechny pochybnosti těch, kteří stále váhají, zda stojí za to založit své podnikání na této obchodní platformě nebo ne.

Podle nejnovějších údajů o průmyslu je Amazon přední e-maloobchodní platformou ve Spojených státech s téměř 136 miliardami dolarů v roce 2016 čistých prodejů. Od čtvrtletí roku 2016 on-line obchodníci uvedli více než 310 milionů aktivních zákaznických účtů po celém světě. Amazon je považován za nejcennější značku po celém světě a jeho zakladatel Jeff Bezos je nejbohatší muž na celém světě s celkovým výnosem 91 miliard dolarů - e605 entsorgen.

Víte, co to znamená? Znamená to, že absolutně všichni obchodníci, kteří prodávají své výrobky na Amazonu, mají příležitost být prosperující. Velikost vašeho řezu závisí na tom, jak se dostanete a konvertujete vyhledávače, kteří vás vyhledávají ve vašich kupujících. Správná optimalizace Amazon a výzkum klíčových slov může vyřešit oba tyto problémy. Pokud váš zápis na webu Amazon vyžaduje všechny relevantní vyhledávací dotazy a vyhledávací dotazy s vysokým svazkem, dostanete nejvyšší počet uživatelů, kteří se mohou objevit a zakoupit. Pokud váš zápis je nedostatek vhodných a cílených klíčových slov, nebo nejsou používány strategicky, prostě ztratíte své peníze a potenciální zákazníky.

Proto v tomto článku budeme diskutovat o tom, jak provést odborný výzkum klíčových slov pro boty společnosti Amazon a současně je integruje do prodejní kopie, aby byl pro čtenáře dobře čitelný a jasný pro průměrné uživatele.

Jak strategicky používat klíčová slova Amazon?

Pokud vaše produkty dělají v pořádku na Amazonu, s největší pravděpodobností ztratíte obrovské částky peněz. Pokud je to, co prodáváte, vysoce kvalitní, musíte to udělat na Amazonu. Nicméně, nestačí dělat fotky svých věcí a napsat zápis. Musíte tvrdě pracovat pod svou optimalizací výpisu, abyste ji přeměnili a generovali prodej. Kromě toho je třeba zlepšit kvalitu vašich zákaznických služeb a dodávek. Jak ukazuje praxe, prodávající, kteří dělají vše pro to, aby jejich zákazníci spokojeni, získali největší výnos na Amazonu.

Takže, pojďme se krátce zabývat Amazonem seznam anatomie a způsoby, jak udělat roboti i uživatelé spokojeni.

Seznam Amazon se skládá z následujících částí - název, cena, body, popis, fotografie a odkazy. Všechny tyto oddíly stojí za to, abyste věnovali zvláštní pozornost optimalizaci vyhledávače.

  • Titul

Titul je první věc, která může přilákat nebo znepokojovat Amazon hledač. Nicméně při vytváření titulu byste měli mít na paměti nejen vyhledávače Amazon, ale také boty Amazon, které skenují názvy produktů, aby zobrazovaly nejrelevantnější výsledky dotazu uživatele.

Abyste uspokojili potřeby uživatelů i robotů, je třeba vytvořit relevantní, popisné a čitelné názvy včetně jejich cíleného hledaného výrazu, typu produktu, jeho velikosti, barvy a dalších významných vlastností.

Amazon poskytuje online obchodníkům výuku o tom, jak optimalizovat titul..Tento výukový program se nazývá "Optimalizovat výpisy pro vyhledávání a procházení" a najdete zde zde .

  • Cena

Dalším významným aspektem Vaší silné přítomnosti na Amazonu je konkurenční cenová politika. Cena slouží jako faktor hodnocení Amazon a dává vám šanci vyhrát nákupní krabici. Najdete "prodejní cenu" a "vaši cenu" v prodejci Central, což je vaše šance vytvořit pocit "dohody". Je-li však vaše položka strohá, může být tato cenová lomítka nevhodná. Bez ohledu na to, jak se slábne, ujistěte se, že to vypadá správně. Například ceny z 200 na 170 dolarů se zdají být přirozené, zatímco ceny z 200 dolarů na 55 dolarů jsou neuvěřitelné. Vaše cenové dohody by neměly znamenat spochybnění hodnoty nebo znehodnotit vaši značku.

Chcete-li zvýšit své produkty hodnost a získat více pozitivních hodnocení, můžete dát cenu nižší než průměr. Tím, že se prodeje na nižší marže, zvýšíte své šance na výhru Amazon Buy Box a stanete se nejprodávanějším prodejcem ve vašem výklenku.

Navíc je vhodné vzít v úvahu vytvoření veřejných kupónových kódů, které poskytnou svým běžným zákazníkům skromné ​​slevy (např. Od 5% do 20% slevy). Můžete odměňovat zákazníky zakoupit více položek a poskytnout slevu na druhý nákup.

  • Fotografie

Kvalita fotografií vašich výrobků hraje významnou roli v rozhodování zákazníků. Oni dělají kliknout na váš zápis namísto ostatních. Amazon má své požadavky na kvalitu a velikost fotografií. Naleznete je na stránce nápovědy Amazon pomocí tohoto odkazu .

Z mé strany bych rád dodal, že nakupující Amazon nekupují vaše výrobky, kupují to, co pro ně dělají..Pokud máte s fotografiemi inteligentní přístup k optimalizaci zápisu Amazonky, můžete ukázat různé případy použití vašich produktů, abyste zobrazili jejich skutečnou hodnotu. Navíc věnujte značnou pozornost jejich kvalitě a jedinečnosti. Je lepší najmout si profesionálního fotografa, který by získal fotografie vašich věcí.

  • Odrážky

pozorujte po názvu jsou body odrážky. Uživatelé potřebují nějaké přesvědčivé informace a detaily, proto se dívají přes kuličky. Musíte jim poskytnout všechny funkce produktu v nejpřesnější formě. Navíc je to pravé místo, kde můžete strategicky používat své cílené vyhledávací termíny. Nicméně, nepřetížte kulky příliš mnoho klíčových slov, protože to bude vypadat nepřirozeně a může zvýšit podezření Amazon. Důraz na první tři odrážky, které jsou považovány za nejčitatelnější, zejména z mobilních zařízení. Nezahrnujte pouze vlastnosti položky, kterou prodáváte, ale zdůrazněte její primární výhody.

Pokud tedy hodnota vnímaných výhod vašeho produktu více než hledající hodnotí své peníze, koupí.

  • Klíčová slova

Domnívám se, že tento konkrétní odstavec by měl být věnován výzkumu a použití klíčových slov. Navrhuji, aby vaše zamýšlené vyhledávací termíny zahrnovaly zařazení jako pyramidu. Na nejvyšší vrstvě by měly být umístěny hlavní vyhledávací termíny a je vhodné je zahrnout do názvu. Klíčová slova v bodech a popisu odrážky. Tato slova jsou také indexována, proto by měly být relevantní a ne příliš konkurenční. Na nejnižší úrovni můžeme sledovat další vyhledávací dotazy. Je to jiný soubor.

Vytvoření vašeho titulu, odrážek, popisu a fotografií bude představovat 80% vašich výsledků. To je důvod, proč by zde měly být umístěny nejlepší vyhledávací termíny. A pokud máte nějaké další fráze, které dosud nebyly použity, neztrácejte je a nezapomeňte do doplňkových polí.

December 13, 2017