Back to Question Center
0

Jaký je nejlepší přístup k SEO pro můj zápis v Amazonku?

1 answers:

Pokud jde o spuštění SEO pro Amazon výpis, hlavní výzva běžně čelí téměř každý online podnikatel prodávat tam je jeho neustále se vyvíjející algoritmus vyhledávání A9. Tak, jak se přizpůsobit této stále se měnící realitě a přežít v tak silné konkurenci na trhu, která vládne nad Amazonem? Doporučuji vám postupovat podle tohoto jednoduchého průvodce krok za krokem, protože se domnívám, že je to nejjednodušší a přesto výkonný způsob řízení SEO pro všechny produkty Amazon. Nakonec můžete vidět, že vaše produkty nabízejí mezi vyhledávanými a nejlépe požadovanými výrobky. Zde je návod, jak se vám dařit v tom nejlepším možným způsobem - reseller rdp.

Začněte s výzkumem klíčových slov

Optimalizace klíčových slov SEO pro optimalizaci zápisu Amazon má zajistit, aby vaše nabídky byly hodnoceny dobře pro maximální počet kombinací klíčových slov skutečně použitých živí zákazníci, kteří hledají produkty tam. A doporučuji mít kickstart s tvým hlavním kontrolním seznamem nejvýkonnějších cílených klíčových slov, která by měla řídit vaši SEO kampaň pro Amazon výpis v delší době. Mezi ostatními navrhuji zkusit jeden z těchto užitných nástrojů pro výzkum klíčových slov. Také jsem testoval svůj vlastní obchod pro propouštění elektronického obchodu: Plánovač klíčových slov Google (použijte předtím, než získáte úplný obrázek o relevantních klíčových slovech, které používají hlavně live shoppers nejen na Amazonu, ale i jinde na webu), Sellics (nejlepší řešení pro dobrý kickstart s brainstormingem, než nakonec vytvoříte hlavní kontrolní seznam klíčových klíčových klíčových slov), LSI Graph a Thesaurus (by bylo skvělé výběr všech cenných návrhů klíčových slov se synonymy, které jste možná zapomněli na začátku), Moz (je dobrým nástrojem pro vyhledávání klíčových slov a objevování všech skrytých příležitostí používaných vašimi nejbližšími rivaly na trhu).

Pokračovat v nabídce Slevy

Může se to zdát jako nevýrazná, ale téměř každý zákazník hledá různé slevy a nejlépe uváděné nabídky. To je důvod, proč zvažování slevy může stát opravdu záludný způsob, jak zlepšit vaše SEO pro Amazon výpis s vyšší konverzí, stejně jako mít širší expozici v on-line vyhledávání a získání více pozitivní recenze zákazníků tam. Jakmile jsou vaše výpisy produktů úspěšně nasyceny správnými klíčovými slovy a nejvýkonnějšími vyhledávacími frázemi, je čas uvažovat o nabízení některých produktů za zvýhodněnou cenu, například prostřednictvím osvětlení / nejvýhodnějších nabídek, poukázek, dočasných slev, výhod při přepravě nebo dokonce i jednu malou slevu..A jsem si jistý, že žádost o jednu slevovou strategii se vždy vyplatí, což vám nabídne produkty na špičku výsledků vyhledávání Amazonky.

Ujistěte se, že dáváte spokojenost kupujícím

Ujistěte se, že Amazon vždycky dává zákazníkovi a jeho míru spokojenosti dříve než cokoli jiného. Takže, aby každý klient šťastný, je stejně skvělý způsob, jak spustit SEO pro váš seznam Amazonky. Tímto způsobem zvažte, zda věnujete vaši přesnou pozornost těmto bodům spokojenosti zákazníků:

  • Sledujte hodnocení hvězdičky a průběžně sledujte recenze zákazníků, abyste je vyřešili v krátké době.
  • Věnujte dostatečnou pozornost kvalitě produktů a služeb (Order Defect Rate) - jsou také velmi důležitými faktory SEO pro propagaci inzerátů Amazon.
  • Adekvátní skladová dostupnost je také důležitou součástí vašeho dobrého nákupního zážitku poskytovaného všem návštěvníkům na Amazonu. Jen se ujistěte, že udržujete skladovou dostupnost na cestě, abyste předešli možným problémům s nedostupností.
  • Exit Rate je příliš těžké pro ovládání, alespoň přímo. Ale stejně je to velmi důležité metriky, které ukazují, kolik zákazníků opouští Amazon po prohlížení vašich výpisů produktů. Stačí zvážit snížení minimálních výdajových sazeb, neboť může výrazně zlepšit vaše pozice v hodnocení.
December 13, 2017