Back to Question Center
0

Mohu mít nějaké odborné tipy od marketingového konzultanta společnosti Amazon?

1 answers:

Každý marketingový poradce společnosti Amazon ví, že ke zlepšení prodeje a konverzí na tomto přeplněném trhu je velmi důležité pracovat dobře na všech částech vašeho výpisu produktů. A zde je několik základních tipů, které vám dávají podnět k vašemu pokroku v žebříčku Amazon. Nakonec - abyste získali měřitelné zvýšení prodeje - bulletin de paie batiment excel.

Pár základních tipů od Amazon Marketing Consultant

Tip jedna: míra okamžitého odchodu a doba návštěvy

Je poměrně snadné měřit, jak dobře zákazník interakce s výpisem produktů na Amazonu, stejně jako na hlavní webové stránky související s tímto tématem. Mezi nejdůležitější metriky patří míra odchodů a průměrná doba strávená návštěvníkem na stránce. Všechno je poměrně jednoduché - pokud potenciální zákazník tráví více času na stránce se záznamem o produktu, bude pravděpodobnější, že bude úspěšně převeden na skutečného kupce. A naopak, pokud je vaše průměrná míra odchodů příliš vysoká - znamená to, že váš produkt uvedený na Amazonu není hodnocen.

Níže jsou některá kritická doporučení od Amazon marketingového konzultanta, abyste tyto otázky jednou vyřešili:

  • autentický a nejkvalitnější obsah - buď vlastní spisy stránek o produktech, nebo ty, které sdílíte odjinud.
  • Nezapomínejte na čas a úsilí při psaní opravdu přitažlivých a atraktivních metadat.
  • Zvyšte průměrnou dobu trvání návštěvy uživatele přidáním užitečného výukového videa, popisu nebo přehledného produktu.
  • Učinte váš obsah atraktivnější a čitelnější - přemýšlejte o přetváření části textových spisů do něčeho přesvědčivého a okouzlujícího, například tabulkových a infografických.

Druhý typ: Míra konverze

Jako odborný marketingový konzultant společnosti Amazon doporučuji nastavit správné zaměření na zlepšení míry konverze. To vám pomůže zvýšit hodnocení svých produktů na Amazonu. Koneckonců, Amazonův vyhledávací algoritmus vás nikdy nebude hodit, pokud nemáte mnoho opravdu úspěšných obchodů, že? Zde je to, co doporučuji udělat pro dosažení měřitelného zlepšení ve vaší CTR (click-through-rate) na Amazonu:

  • Ujistěte se, že popis produktu popisuje vše o produktu - pohled. Představte si sebe sama jako potenciálního zákazníka - měli byste mít při přečtení popisu produktu kritické otázky? Pokud je odpověď ano, je velice pravděpodobné, že něco, co děláte, je určitě špatné.

  • Nezapomeňte posílit své popisy produktů s přesvědčivým vizuálním obsahem, jako jsou vysoce kvalitní obrázky, videa, ilustrační grafy a další užitečné média pro prezentaci nabídky produktu, v souladu s demonstrací hlavních prvků praktického každodenního používání.
  • Popis produktu musí jasně uvést, které body porovnání změní nabídku produktu na opravdu výjimečný prodej. Tímto způsobem zkuste co nejvíce recenzí třetích stran.
  • Nezvyšujte čas a úsilí při provádění kontroly A / B s častým rozvrhem testů. Neváhejte prakticky experimentovat s různými obrázky, kombinacemi klíčových slov a několika variantami popisů produktů, abyste zjistili, co lze zlepšit, co je třeba v budoucnu zabránit a co pravděpodobně potřebujete okamžitě vyloučit.
December 13, 2017