Back to Question Center
0

Jak najít správná klíčová slova pro moje záznamy v Amazoně?

1 answers:

Není třeba říkat, že pokud se prodáváte na Amazonu, musíte mít již příliš mnoho práce, příliš mnoho na to, abyste to zvládli, stejně jako příliš mnoho ke sledování, abyste mohli přežít pod opravdovou konkurenční pravomocí. Úkolem najít správná klíčová slova pro vaše záznamy v Amazonku není vyloučení tohoto jednoduchého pravidla. Myslím tím, že někdy může být opravdu těžké určit potenciálně vysoce výkonné vyhledávací fráze a hlavní cílová klíčová slova, která se dávají do seznamů Amazon, které se opravdu prodávají. A řekněme to - budete potřebovat nějaké specificky přizpůsobené softwarové nástroje, které vám s tím pomohou. Naštěstí existuje obrovská dostupnost různých on-line rámců a softwarových nástrojů navržených pro běh hloubkového výzkumu, aby se konečný výběr klíčových slov vedl Amazon výpisy na vrchol vyhledávání produktů tam. Ale jak udělat správnou volbu mezi myriádami zdánlivě dobrých nabídek dostupných v otevřeném přístupu na webu? Zde jsou některá osvědčená řešení, která vám pomohou učinit správnou volbu, nebo alespoň zúžit věci - curso de fotografia digital gratis virtual.

1. Inspektor klíčových slov - je prvním nástrojem, který bych vám chtěl dnes ukázat. Tento online pomocník je pravděpodobně nejlepší volbou pro vyhledání nejvýkonnějších klíčových slov pro výpisy pro Amazon. Mezi jeho nejsilnější strany chci zdůraznit jeho mimořádně užitečnou funkci, která umožňuje rychlou kontrolu a prohlédnutí všech klíčových slov a dlouhých hledácích frází, která jsou již pro vás zřetelná. Navíc inspektor klíčových slov ve skutečnosti označuje celou sadu dobrých nástrojů, aby byly přesnější. Ve výchozím nastavení obsahuje nástroj Amazon Suggestion Tool (který vám pomůže rychle identifikovat všechna potenciálně vyhraná klíčová slova), Indexation Tester (k ověření, zda vaše klíčová slova z Amazonských seznamů byly kompletně indexovány tak, aby je skutečně našli živí zákazníci) a Nástroj pro optimalizaci vyhledávacích termínů (který vám pomůže maximalizovat celkovou expozici v on-line vyhledávání ještě více).

2. Obchodní slova - je další dobrá volba, která vám pomůže rychle nalézt skutečné vyhledávací termíny používané živými lidmi pro jejich každodenní on-line nakupování nejen na samotném Amazonu, na populárních tržištích a platformách elektronického obchodování jinde na internetu (například na Walmartu nebo Jetu). Pokud jde o mě, osobně jsem zjistil, že tento nástroj skutečně těží z získání velkého obrázku o klíčových slovech s mimořádně cenným náhledem na jejich praktické využití. Konečně se zdálo, že slova Merchant Words jsou stejně skvělé, aby našly podobná klíčová slova a související vyhledávací fráze, které by mohly být potenciálně výherné a přitom stále odhalené pro lví podíl aktivních prodejců na Amazonu.

3. Scout z džungle - je konečná sada nástrojů, která se zabývá nejen praktickým výzkumem klíčových slov s užitečnými návrhy. A co víc - tato možnost může být nesmírně přínosná, pokud jde o nalezení špičkových populárních produktů prodávaných na Amazonu, stejně jako silně doporučené výklenky, které jsou momentálně na špičce jejich popularity. Navíc díky své rozsáhlé databázi může služba Jungle Scout poskytnout všechny klíčové metriky, které jsou nezbytné pro to, abyste mohli vždy přijímat pouze dobře informovaná a datově řízená rozhodnutí, pravděpodobně pro každou fázi vývoje výpisu produktů. Uvědomte si však, že tento nástroj je ve skutečnosti mnohem pokročilejší a je určen pro prodejce s velkým časem, kteří již mají v této oblasti základní zkušenosti.

December 13, 2017