Back to Question Center
0

Můžete mi pomoct najít nejlepší optimalizátor klíčových slov, abyste zůstali na Amazonu optimálně optimalizovaný?

1 answers:

Zde jsou některé dobré nástroje pro odhad klíčových slov s užitným prokázaným výkonem, abyste mohli najít všechny potřebné informace o vyhledávacích podmínkách produktů a dlouhých podmínkách, které potřebujete pro optimalizaci seznamu produktů na Amazonu. Níže vám ukážeme stručný přehled tří nástrojů pro odhad klíčových slov, které jsem nalezl, a našel jsem konečné řešení, abych vždy zůstal na špičce vyhledávání produktů společnosti Amazon s dobře optimalizovanými výpisy produktů. Všimněte si však, že jak se váš pokrok v Amazon SEO roste, již těsná klíčová soutěž stále vzrůstá - ricetta paternostri. Takže byste měli vždycky pamatovat na to, že jste realní vzhledem k výběru správného fondu klíčových slov, které budete optimalizovat. Myslím tím, že někdy nedávno zahájená kampaň zaměřená na dopravu a elektronický obchod může spustit rozhodně lepší optimalizační strategii právě pro ty vyhledávací termíny, které mají menší konkurenci. S ohledem na to budeme muset konečně projít právě těmito nejpravděpodobněji nejlepším nástrojem pro odhad klíčových slov, který je prozatím k dispozici na trhu.

1. Google Analytics - samozřejmě, tato možnost nemusí být většina z nás jako nástroj pro odhad klíčových slov pro Amazon. Nicméně služba Google Analytics je stále dobrým starým způsobem získání cenného pohledu na výkonnost klíčových slov, která jste dosud dosáhli. Někdy si můžete jednoduše uvědomit, že je spousta dalších zcela nových klíčových slov. A tady je, když tento standardní balík nástrojů pro klíčová slova vyhledává světový vyhledávací gigant. Každopádně, pokud jste zde stále noví, doporučuji Google Analytics nejprve a hlavně. Pokud tak učiníte, budete schopni rychle zkontrolovat, co právě pro vás funguje, a co přesně potřebuje revizi nebo by se mělo pravděpodobně změnit najednou.

2. KW Finder - tento nástroj pro odhad klíčových slov je velmi podobný předchozímu nástroji (Google Analytics). Věc spočívá v tom, že KW Finder shrnuje sadu velmi srovnatelných metrik běžně získaných pomocí pokročilejších softwarových nástrojů a online rámců, například Moz nebo SEMrush. Pokud jde o mě, objevil jsem KW Finder jako velmi užitečný zážitek. A věřím, že byste to také ocenil. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že jste ochotni a ochotni strávit nějaký čas pro práci na několika manuálních filtrech (např. Vylučující klíčová slova a / nebo další vyhledávací fráze k posouzení), abyste maximalizovali celkový výkon vašeho produktu Amazon v SEO. Koneckonců, tento nástroj pro odhad klíčových slov je k dispozici v otevřeném přístupu, takže nikdy nebudete muset zaplatit ani jediný penny za použití jeho plné tuku verze.

3. Klíčové slovo Too l - můj poslední doporučený způsob pro provádění hloubkového výzkumu klíčových slov je samozřejmý. A můžete ji snadno chytit z doslova titulované oficiální webové stránky (keywordtool.io). Mezi její nejsilnější stránky je Nástroj pro návrh klíčových slov podporován v jedenácti různých jazycích, které vám poskytnou všechna potřebná potenciálně vyhrávající klíčová slova a topo oblíbené vyhledávací fráze, a to téměř takovým způsobem. S jeho základní verzí (bohužel Keyword Tool Pro vás bude stát něco kolem 90 dolarů za měsíc), můžete rychle získat odhadovaný objem vyhledávání, aktuální míru konkurence klíčových slov, stejně jako mnoho užitečných návrhů klíčových slov, které jste popadli přímo z vašeho nejbližší konkurenty.

December 13, 2017