Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat některé dobré nálezové nástroje Amazon klíčové slovo používané nejlepšími prodejci?

1 answers:

Před cokoli jiného se dovolte, abych vám položil jen jednu jednoduchou otázku - kolikrát (například v posledním měsíci nebo dvou) jste se podívali na druhou stránku SERP na Googlu? Myslím, že toto číslo musí být poměrně nedostatečné, pokud jste se vůbec podívali na první stránku výsledků vyhledávání. Myslím tím, že zacházení s řádným výzkumem klíčových slov k nalezení a použití pouze správných vyhledávacích frází je přesně to, co dělá rozdíl pro prakticky všechny moderní online projekty. Stejně tak vaše produktové výpisy na Amazonu, stejně jako na zbytku populárních trhů elektronického obchodování. Samozřejmě, pokud chcete, aby byly dobře zobrazeny a viděny širokým publikem potenciálních zákazníků, kteří jsou prozatím nerozvinutí - ventilatori da parete migliori.

A zde je, když Amazon nálezce klíčových slov a nástroje námětu vstupují do hry! Níže najdu rychle procházet nejuznávanějšími a prakticky testovanými nástroji pro hledání klíčových slov Amazonu a online rámci, které tam používají nejprodávanější prodejci. A není třeba říkat, že je jen na vás, abyste se rozhodli, který z nich si vyberete - ale domnívám se, že následující by se za žádných okolností hodily na Amazon za optimalizaci výpisu produktů.

  • Google AdWords - i když tato základní sada nástrojů byla skutečně doručena světovým vyhledávacím gigantem rokem, její velký potenciál stále zůstává odhalen pro příliš mnoho online podnikatelů, kteří hledají dobrý Amazon řešení hledání klíčových slov. Navzdory tomu, že nástroj pro plánování příchozích klíčových slov je navržen speciálně pro použití s ​​AdWords, je to správná volba pro spuštění optimalizace Amazon. Jen proto, že tento bezplatný nástroj je super jednoduchý nástroj a může vám rychle poskytnout velký obrázek o jakémkoli klíčovém slovu nebo vyhledávací frázi, kterou je třeba zkontrolovat, s jeho současným objemem vyhledávání, průměrnou úrovní konkurence a také opravdu užitečnou a výhodnou srovnávací analýzou přichází s širokou škálou návrhů a návrhů klíčových slov. Samozřejmě, že je to jen základní nebo by bylo rozumným výběrem startartu pro každého začátečníka na Amazonu, toto dobře známé vyhledávač klíčových slov a námět nástroj mi pomohl hodně a rozhodně víc než jen jednou.

  • Moz - není pouze špičkové řešení, pokud jde o Search Engine Optimization (SEO) stane se docela dobře-výkonný Amazon klíčové slovo nálezce nástroj, vše v jednom. Co se týče mě, mně se mi líbilo jejich nástroj pro vyhledávání klíčových slov s jeho praktickým rozhraním, stejně jako skutečně hodnotné, snadno čitelné údaje. Tahle věc dohromady mohu říci, že tato možnost by byla perfektně vhodná pro všechny - a to jak SEO odborníků, tak nováčků elektronického obchodu, kteří právě zahájili svůj první výpis produktů na Amazonu, eBay nebo Walmartu.
  • SEMrush - je poslední nástroj pro dnešek, který může být také snadno použitelný pro vysoce výkonný nástroj pro vyhledávání klíčových slov v Amazonu. Mezi její nejsilnější stránky může tento klíčový vyhledávací nástroj pomoci s klíčovými slovy s krátkým / dlouhým ocasem, lze jej použít jak pro kampaně PPC, tak i pro ekologické kampaně v oblasti provozu, stejně jako jenom o tom, jak přesně cílový výzkum klíčových slov si můžete představit. Jediná špatná věc ohledně programu SEMrush je, že je podporována ve více než 130 různých jazycích. Tento nástroj vám po ukončení zkušební doby bude stát asi sto dolarů měsíčně. Samozřejmě, že se může zdát poměrně náročné výdaje, zvláště pokud potřebujete pouze jednoduchý nástroj pro hledání klíčových slov Amazonky. Ale tato komplexní všestranná sada nástrojů se určitě vyplatí.
December 13, 2017