Back to Question Center
0

Co potřebujete hledat v konzultačních službách společnosti Amazon?

1 answers:

Pokud jste na fázi rozhodování, co byste chtěli na maloobchod a jak to bude rozumné udělat nějaké výzkumy a analýzy k určení, co potřebujete stát se prosperujícím obchodníkem? Nicméně zpravidla nestačí podívat se na některé pokyny a odborná stanoviska k správnému budování vašeho podnikání. Stále budete potřebovat někoho, kdo má zkušenosti, kteří mohou vyplnit vaše nedostatky a na správné cestě. Nejlepším řešením pro vás bude spojení s odborníkem na konzultaci s Amazonem - web development company future direction. V tomto krátkém příspěvku budeme diskutovat o tom, jak najít profesionálního odborníka na konzultaci s Amazonem a správně spustit cestu elektronického obchodování.

Podívejte se na Amazonské poradenské služby, které zahrnují optimalizaci pro vyhledávače

První věc, kterou byste měli hledat v konzultačních službách společnosti Amazon, je SEO. Obecná optimalizace se zcela liší od služby Amazon SEO a potřebujete najít někoho, kdo má zkušenosti v této oblasti.

Obecně řečeno, Amazon je vyhledávač jako Google, Bing a další. Rozdíl je v tom, že uživatelé Amazonu vyhledávají pouze produkty. To je důvod, proč je tento vyhledávač postavený na algoritmu odlišného pořadí, který slouží Amazonovi k tomu, aby dělal jen dobré nabídky. Produkty společnosti Amazon najdete také na stránkách Google. Tyto výsledky jsou zpravidla založeny na první nebo druhé pozici SERP. Nicméně, většina uživatelů je snadné a pohodlnější jít přímo do Amazon při hledání produktů, jako jsou zde mohou najít všechny požadované detaily a porovnat ceny. Když uživatelé provádějí vyhledávání v Amazoně podle jednoho ze zadaných dotazů, potřebujete, aby se vaše produkty objevily nahoře. To je důvod, proč byste měli hledat konzultanta, který rozumí základním zvláštnostem Amazonského hodnocení a dokáže přizpůsobit váš produktový výpis algoritmu A9.

Ujistěte se, že váš konzultant dodržuje pravidla pro optimalizaci Amazonů

Společnost Amazon má své pokyny, jak by prodejci měli provozovat svou firmu na této platformě. To je důvod, proč musíte najít odborníka, který zůstává aktuální o všech nejnovějších novinkách a novinkách Amazonky. Měl by být schopen vysvětlit, jak reagovat na tyto změny a co dělat, aby se zabránilo poklesu vaší firmy. Navíc prodejní konzultant společnosti Amazon by měl vědět o všech pravidlech spojených s prodejem na Amazonu a budovat strategii marketingu nebo optimalizace, která bude následovat.

Zkušený prodejce konzultant by měl být schopen vysvětlit rozdíl mezi dodavatele centrální a prodávající centrální programy

Dobrý konzultant Amazon by měl pochopit rozdíl mezi první a prodejců třetích stran a můžete si vybrat program vhodný pro vaši firmu Amazon. Existují dva různé programy Amazon Centrální dodavatel a centrální prodejce. Dávají různé preference v závislosti na druhu podnikání, které máte a vašich obchodních cílech. Ti obchodníci, kteří právě začínají rozvíjet své podnikání, se mohou cítit frustrovaní ohledně této volby. Primárním úkolem konzultanta je ukázat rozdíl mezi programy a předpovídat, zda vybraný program uspokojí potřeby vašeho podniku nebo ne.

December 13, 2017