Back to Question Center
0

Jak vybudovat vítěznou Amazonskou vyhledávač marketingovou kampaň?

1 answers:

Amazon je největší vyhledávač na světě, který pomáhá uživatelům najít výrobky, které potřebují. Primárním rozdílem mezi tímto vyhledávačem je, že se nepoužívá pro obecné informace. Uživatelé, kteří vyhledávají něco na Amazonu, mají záměr koupit - wireless bluetooth card. To je důvod, proč každý, kdo si vybere Amazonský trh jako maloobchodní platformu pro své výrobky, činí správné obchodní rozhodnutí. A co víc, stránky nabízejí ekologické a příležitostné příležitosti, které umožňují značkám profitovat.

Podle posledních údajů o průmyslu za poslední rok činili zákazníci společnosti Amazon více než 200 miliard ročně. Další studie ukázala, že více než 31% Američanů začíná svůj nákupní výzkum na Amazonu. Je to dvakrát více než na Googlu.

Ukazuje moc této maloobchodní platformy a její úlohu v dnešním obchodě elektronického obchodu. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak je možné, aby se vaše produkty objevily prominentně před vašimi potenciálními zákazníky, kteří implementují Amazon SEM (marketing pro vyhledávače).

Důležitost optimalizace klíčových slov na Amazonu

Stejně jako tradiční vyhledávače, Amazon analyzuje stránky produktu vyhledávacími podmínkami a poskytuje uživatelům nejrelevantnější výsledky vyhledávání. To znamená, že pro optimalizaci služby Amazon musíte mít k dispozici obsah bohatý na klíčová slova.

Existuje spousta profesionálních online výzkumných nástrojů, které vám mohou poskytnout informace týkající se vašich obchodních hledisek. Měli byste se však také spoléhat na to, že daleko od všech nástrojů vám může poskytnout dlouhodobé nekonkurenční vyhledávací termíny..Chcete-li určit objem vyhledávání vybraných klíčových slov, můžete použít nástroje jako Plánovač klíčových slov, Amazon Retailer Analytics a Amazon Marketing Services PPC. Někteří odborníci Amazonu tvrdí, že v recenzích zákazníků je možné najít cílené vyhledávací dotazy.

Amazon poskytuje několik sekcí obsahu, kde můžete strategicky přidávat cílená a vyhledávací slova s ​​velkým objemem. Tyto oddíly obsahují název, popis a body odrážky.

Jak může prodej ovlivnit pořadí Amazon?

Na rozdíl od tradičních vyhledávačů zohledňuje Amazon celkový objem prodeje, který každý obchodník provádí po určitou dobu. Místo vytváření odkazů jako v tradiční optimalizaci pro vyhledávače je algoritmus hodnocení Amazon založen na generování prodeje. To může být vysvětleno primárním cílem společnosti Amazon, jak získat co nejvíce výhod. To je důvod, proč algoritmus hodnocení Amazon zohledňuje věci, které jsou více cenově závislé. Jako nejprodávanější pravidlo produkty jsou umístěny na horní straně stránky s výsledky vyhledávání Amazon, přitahují více kliknutí.

To je důvod, proč jedním z nejrušnějších způsobů, jak zlepšit ekologické hodnocení na Amazonu, je prostřednictvím sponzorovaných výpisů, které jsou natrvalo umístěny na TOP a řídí většinu prodejů.

Dalším akčním způsobem, jak zvýšit svou pozici na Amazon SERP, je poskytnout konkurenceschopnou cenu. Tímto způsobem přilákáte více platebních zákazníků a vytvoříte pozitivní prodejní historii na Amazonu.

Navíc, pokud jste členem Amazon Prime, vaše výrobky budou zakoupeny více, protože zákazníci je mohou dostat za dva dny, stejně jako obdržet náhradu škody.

December 13, 2017