Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat základní pokyny a pravidla pro popis produktů Amazon?

1 answers:

Bohužel neexistují žádné univerzální pokyny nebo pravidla popisu produktů Amazon, které by pro vás pracovaly se zaručeným výsledkem. Myslím tím, že každý rozbor praktického vhledu, který se nachází na internetu, by měl být nejprve vyzkoušen na praxi, aby bylo jasné, zda vám dobře slouží - ať už je to tak, nebo je třeba do určité míry přizpůsobit. A níže vám poskytnu nějaké užitečné návrhy ohledně SEO pro elektronický obchod a několik praktických doporučení týkajících se pravidel popisu produktů Amazon. Doufám, že budou užitečné a pomohou vám při optimalizaci popisů produktů. Konečně, abyste viděli své nabídky produktů mezi nejvýznamnějšími nabídkami uvedenými na tomto skutečně přeplněném online trhu - cheap virtual private servers windows.

Amazon Popis produktu Pravidla a tipy pro optimalizaci

Každá stránka s výpisem produktů na Amazonu má poskytnout velký obrázek o hlavních výhodách a vlastnostech položka nabízená k prodeji (např. velikost, styl, prvky každodenního použití, praktická doporučení o tom, na čem jiný produkt lze použít atd.). Pravidla popisu produktů společnosti Amazon nejčastěji naznačují podporu těch prodejců, kteří mají vestavěné produkty s přesnými rozměry, informacemi o záruce, pokyny pro údržbu, zvukovou formulací, správnou gramatikou a interpunkci. Vypadá podobně jako původní koncept Search Engine Optimization (SEO), ne?

Špatné postupy optimalizace pro popis produktu

Vyvarujte se použití následujících typů údajů v popisu produktu:

  • že se nejedná o značku vašeho produktu - pokud se o tom zmíníte dokonce i ve svém názvu produktu pro optimalizační účely a lepší expozici v cílenějším značkovém vyhledávání - vy jste v pořádku).
  • Jakékoli irelevantní podrobnosti (například údaje o jiné, nesouvisející položce, kterou zde prodáváte), stejně jako jméno prodejce, adresy URL webových stránek nebo e-mailové adresy.
  • Otevřené propagační výrazy nebo výzvy k akci (například něco jako "doprava zdarma", "speciální nabídka", "omezený prodej" atd.).

Nejlepší tipy pro kuličkové body pro popisy výrobků

Seznam bodů ve skutečnosti znamená zkratku a stručnější verzi popisu produktu. A to je, že vaše kuličky musí být co možná nejprve popisné a jasné. Tímto způsobem zvážíte následující praktiky, které jsou prokazatelně použitelné, abyste tuto část optimalizovali správným způsobem:

  • Každá kulička by měla začínat písmenným písmem.
  • Všechny číslice se doporučují psát jako číslice.
  • Fragmentární formulace bez konce interpunkce je dobrou praxí.
  • Každá věta ve stejné kuličce by měla být oddělena středníky.
  • Zvýraznění maximálně pěti prvních výhod nebo funkcí produktu je nutností.
  • Seznam prioritních atributů specifických položek by měl být upřednostňován.
  • Nejasné prohlášení, jakož i propagační, cenové nebo lodní informace se za žádných okolností nedoporučují.
December 13, 2017