Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat, jak dokončit Amazon popis produktu SEO?

1 answers:

Mnoho obchodníků s obsahem se domnívá, že jakmile je váš předmět úspěšně nalezen aktivní nákupčí elektronického obchodu, musí být vše, co je k popisu produktů Amazon SEO, již zavedeno. Ale bohužel jsou hrozně špatné. Samozřejmě, pokud pracujete na svém výpisu produktů, abyste byli optimálně optimalizovaní a "prohledávatelnější" pro živé uživatele - s největší pravděpodobností budete již na půl cesty k nárůstu prodeje - nankang 245. Ale věc je, že se podobně jako tradiční SEO, nastavení háku přilákat rostoucí počet potenciálních zákazníků je v pořádku, ale určitě nestačí, abyste přežili v rámci této konkurenční soutěže na trhu. A zde je přesně, kdy Amazon popis produktu SEO vstoupí do hry! Níže vám ukážeme, jak vytvořit opravdu přesvědčivý a pozorný popis, který vám jen podává více návštěvníků na vaše produkty.

Amazon Popis produktu SEO - Tipy a triky

Krok první: blogy) mají jen omezené příležitosti k tomu, aby vaše klíčová slova titulu, Amazon produkt SEO opustí dveře otevřít na celých 500 znaků. Díky tomu, že máte tak velkou místnost, máte možnost používat až 500 znaků, které tam někdy zanechávají vaše hlavní cílová klíčová slova. Znamená to, že nebudou žádné potíže, které by se hodily pro každou potenciálně úspěšnou kombinaci klíčových slov.

Druhý krok: Přesvědčivý název produktu

Ve všech kategoriích produktů na Amazonu mohou být výrobky vloženy s názvy povolenými až 200 znaků včetně mezer. A bohužel tam není žádné zvláštní pravidlo. Proto je jediné, co můžete udělat, je spustit konkurenční výzkum a zaujmout nejvýkonnější objednávku titulů, která je speciálně přizpůsobena vaší produktové kategorii. Doporučuji zkusit online nástroj Jungle Scout, který vám s tím pomůže. Tímto způsobem nezapomeňte, že každé slovo v názvu produktu by mělo být velké a všechna čísla musí být zapsána pouze číslicemi.

Krok třetí: Vyčistěte a vyčistěte seznam nábojů

Všichni rádi najdou všechny potřebné informace zobrazené čistým a jasným seznamem kuličkových bodů. A nakupující Amazon nejsou v tomto pravidlu vyloučeni. Proto byste měli mít dvojí kontrolu, abyste se ujistili, že vaše kuličky zobrazují všechny funkce produktu, které nabízíte k prodeji, v kompaktním a stručném popisu. Jinými slovy, vše obsažené v popisu kuliček by mělo být krátké, ale přesto zcela informativní, aby bylo možno na první pohled pokrýt celý přehled.

Krok čtyři: výzvy k akci (CTA)

Samozřejmě, nikdy byste neměli mít své výpisy produktu plněné příliš mnoho otevřených propagačních akcí, jako je "koupit teď" deal ", atd. Pokud nechcete, aby vypadali jako spam. Zvažte však začlenění vašeho výpisu pomocí některých užitečných CTA, které mají vést vaše nedokončené zákazníky k závěrečné kontrole.

Krok pátý: Umožněte jemným obrazům řídit svůj prodej

Může se to zdát jako nevýrazné, ale ty staré dny, kdy byste mohli být úspěšným prodávajícím na Amazonu s jedním jednoduchým obrazem pro vaše výpisy produktů jsou pryč. Myslím tím, že máte v úmyslu dát svým návštěvníkům plnohodnotnou představu o vaší věci v prodeji - prokázat to z různých úhlů a poskytnout kvalitní možnosti zoomu, aby bylo možné prohlédnout i ty nejmenší detaily. Koneckonců, mít interaktivní video, které zobrazuje váš produkt v akci, bude stejně užitečné nejen pro dobré uživatelské zkušenosti, ale i pro vaše celkové úsilí o úspěšný produkt SEO firmy Amazon.

December 13, 2017