Back to Question Center
0

Jak zpřístupnit spamové zpětné odkazy co nejrychleji?

1 answers:

Před několika lety bylo spouštění spamu velmi běžnou praxí v SEO, která fungovala dobře. Myslím tím, že v minulosti, kdy bylo spousta odkazů z bezplatných hostitelských mikropodniků (jako WordPress, Blogspot atd.), By bylo možné spustit plně efektivní propojení budov, stejně jako celkovou strategii SEO - free web based report generator. Myslím tím, že pomocí jednoho z webových hostingu, který je k dispozici v otevřeném přístupu, můžete spustit tolik webů, kolik chcete - pouze pro jediný účel. Propojení zpět na hlavní webové stránky nebo blog, podporované textovými kotvy bohatými na klíčová slova. Ale v dnešní době s aktualizací Penguin se věci dramaticky změnily - téma "spamování mikrosítě" nás volá, abychom věděli, jak tyto zpětné odkazy rychle a dobrovolně odstranit. Samozřejmě existuje mnoho webových stránek a blogů, které se stále nacházejí na webu, pro které se zdá, že tento typ již odkazované budovy Gray-Hat vypadá dobře. Myslím tím, že webmasteři, majitelé blogů nebo webových stránek často odkládají opatření, která vylučují spamové odkazy na mikrosítě - jen proto, že se zdá, že pomáhají, přinejmenším zatím.

Ale stále trvám na tom, že byste radši nejen věděli, jak tyto zpětné odkazy rychle odstranit, ale co nejdříve zvážit jejich odstranění na vašem webu nebo blogu. Proč je tato záležitost tak naléhavá? Pokud je můj předpoklad správný, připravovaná aktualizace Penguin by mohla být také vyučována k odhalení těchto spamových odkazů. Tím, že Google vyhledávač nejlépe bojuje proti všemu nepřirozenému, znamená to, že jednoho dne se ocitnete ve velkých potížích. Jak jsem již uvedl, tento typ propojení budov je nyní zcela jistě v souladu s hlavními pokyny pro webmastery Google. To je důvod, proč není potřeba říkat, že existuje potenciálně vysoké riziko, abyste si vydělali snižování hodnocení. V nejhorším scénáři může vše skončit dokonce i s manuální kontrolou, která obvykle vyžaduje závažnější a často i nevratný trest.

Koneckonců, je jen na vás, abyste se rozhodli - zda se chcete podívat a zbavit se těchto potenciálně nebezpečných odkazů v krátké době nebo udržet věci tak, jak byly. Každopádně níže budem procházet některými základními možnostmi, jak ukázat, jak zpřístupnit spamové zpětné odkazy rychle a vyloučit po zjištění.

1. Nejprve se pokuste odstranit nejzřejmější nepřirozené odkazy pomocí Nástrojů pro webmastery Google nebo jakéhokoli známého online kontrolní nástroje jako je Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) nebo majestátní SEO. Upozorňujeme však, že určitá část těchto odkazů na nevyžádané pošty bude nevyhnutelně zůstává na seznamu a proto je těžko odhalitelná.

2. Dále zkontrolujte vaši webovou návštěvu Google Analytics a pokračujte v sekci "Doporučení". Pokud tak učiníte, exportujte co nejvíce dat. Zkontroluji seznam odkazů a možná budete mít štěstí, že narazíte na část nepokrytého spamu hostitelského microsite. Všimněte si však, že daleko ne všechny z nich budou generovat kliknutí, ale někteří je museli mít.

3. Chcete-li získat vše čistě čisté, můžete také udělat nějakou bláznivou tabulkovou práci. Všechno je jednoduché, ale bude vyžadovat spoustu času a úsilí. Vše, co potřebujete, je vytvořit hlavní seznam známých microsites, další seznam se všemi možnými použitými klíčovými slovy - přepracovat oba z nich do jediného seznamu. Nakonec použijte on-line nástroje jako Scrapebox pro procházení všech podezřelých domén, abyste zjistili, zda skutečně existují - a přijmout opatření, pokud skutečně dělají.

December 8, 2017