Back to Question Center
0

Jaké jsou způsoby výzkumu a sledování klíčových slov na Amazonu?

1 answers:

Spuštění vašich produktů lze provést bez komplexního výzkumu klíčových slov. Každý prosperující obchodník online Amazon investuje spoustu času a úsilí do výzkumu klíčových slov. Správně vybrané vyhledávací dotazy mohou maximalizovat vaše celkové tržby z podnikání a zlepšit pozici hodnosti na stránce výsledků vyhledávání v Amazonku.

Pravděpodobně jste si všimli dlouhotrvající klíčová slova v názvech a popisech výrobků Amazon. Většina obchodníků obsahuje nejen jejich cílená klíčová slova v názvu, ale také velikost, barvu, cenu a další významné vlastnosti, které mohou tuto položku zakoupit - long term care insurance statistics. A i když si myslíte, že se uživatelům nelíbí taková dlouhá, klíčová slova plná titulů, Amazon myslí jinak, dává vyšší hodnost optimálně optimalizovaných stránek Amazonky.


Proto v počáteční fázi vaší optimalizační kampaně je třeba provést výzkum klíčových slov, abyste zjistili, chcete zaměřit a zahrnout změny v názvu produktu, popisu, odrážkách, často kladených otázkách, adresách URL a dokonce i obrázků.

Tyto údaje si můžete prohlédnout ručně trávit dny a dokonce i měsíce. Nicméně, pokud chcete ušetřit čas a získat nejpřesnější data, bude rozumnější odkazovat na klíčové slovo Amazon výzkumné nástroje Keywordtool.io nebo Jungle Scout. V tomto článku se budeme bližší podívat na tyto optimalizační nástroje a budeme diskutovat o tom, jak mohou být užitečné pro vaši Amazonovou výzkumnou kampaň.

Způsoby, jak získat klíčová slova na Amazon

  • Keywordtool.io
je Keywordtool.io. Tato platforma je populární mezi obchodníky Amazon online, protože poskytuje rychlé a správné výsledky. Jedná se o uživatelsky přívětivou platformu, kde můžete získat seznam návrhů, které potřebujete, pouze zadejte cílový vyhledávací dotaz. Zde můžete vyhledávat klíčová slova speciálně pro Amazon, stejně jako pro Being, YouTube, eBay a další platformy pro sociální a e-commerce.

Keywordtool.io implementuje Automatickou dokončovací službu společnosti Amazon, aby našel související hledané výrazy, které byste měli ve svém seznamu výrobků zvážit.

Je vhodné, abyste tyto vyhledávací dotazy zkopírovali do Plánovače klíčových slov Google a zkontrolujte, které z nich jsou pro vás nejvhodnější. Hlasitost vyhledávání můžete zkontrolovat pro každý doporučený vyhledávací dotaz. Tato data vám pomohou vygenerovat nejvíce cílenou návštěvnost vašeho zápisu.

  • Jungle Scout

Keywordtool.io je užitečný nástroj pro výzkum klíčových slov, stejně jako Google Keyword Planner a další profesionální nástroje. Všechny tyto výzkumné nástroje vám však neposkytují informace o tom, které z výzkumných klíčových slov generují nejvíce prodejů.

Jungle Scout může být velmi užitečné pro vaše podnikání ve svém termínu. Tento nástroj vám může poskytnout rychlou kontrolu průměrného prodeje a ceny každé vybrané klíčové slovo. Můžete zkontrolovat průměrné tržby za různé období - rok, měsíc, týden atd. Veškeré tyto shromážděné údaje můžete projít vyhledávacími podmínkami, abyste je hodili na základě jejich potenciálního příjmu. Kromě toho vám pomůže určit konkrétní typ vašich nika produktů, které mohou mít nejvyšší pozici.

December 8, 2017