Back to Question Center
0

Mohu optimalizovat zápis společnosti Amazon spoléhajícím se na moje zkušenost s optimalizací v minulosti se společností Google?

1 answers:

Stejně jako u jiných vyhledávačů neexistuje žádný konečný návod nebo krok za krokem k optimalizaci výpisu Amazonu, který by byl co nejlépe možný, kdybychom se jednou provždy převzali vedení nad konkurenty. Myslím tím, že lví podíl špičkových optimalizačních postupů se neustále vyvíjí a mění každým rokem (a dokonce měsícem). Pokud jste zde nový a myslíte si, jak optimalizovat svůj první Amazonský zápis - pak jste již na správném místě. Myslím, že by bylo skvělé pokračovat ve vytváření strategie - grain bin.

Samozřejmě, hlavní vyhledávače, jako je Google, by měly zůstat prioritou číslo jedna. Ale z pohledu e-commerce a samotného konceptu obchodování s poklesem námořní dopravy ve velkém měřítku je Amazon bezpochyby nejdůležitější obchodní platformou číslo dvě. Všimněte si však, že optimalizovat Amazon výpis správnou cestou, budete potřebovat jen základní pochopení, aby se alespoň vaše původní strategie a přepracovat to v průběhu času.

Pokud tak učiníte, můžete mít krásný výchozí bod a cítit se připraveni jít dál - naštěstí Amazonův vyhledávací algoritmus není tak sofistikovaný jako ten, který používá Google. Koneckonců to se nemění tak násilně a často jako mnohem komplexnější pořadí algoritmus světový vyhledávač gigant sází na. Takže níže vám ukážeme seznam bodů, které vám pomohou optimalizovat seznam Amazonů - alespoň proto, abyste se vyhnuli nejobvyklejším nástrahám, které se skrývají kolem místa.

Porozumění Základy hodnocení pořadí na Amazon

Než se ponoří do této záležitosti a dává vám některé praktické tipy pro optimalizaci Amazon výpis správnou cestou, dovolte mi znovu to zdůrazněte - Amazon je velmi odlišný od jiných vyhledávačů, jako je Google samotný. Myslím tím, že některé tipy a triky se mohou zdát téměř podobné. Nicméně pochopení základních rozdílů a zdánlivě identických přístupů je přesně to, co je pravděpodobně nejvíce náročné tam.

  • CTR vs. Satisfaction - uživatelsky přívětivé zkušenosti a konverze jsou prvními body, které se pro všechny Amazon a Google..Zatímco vyhledávací gigant byl navržen k prodeji reklam, největší světový trh je určen k prodeji produktů. Pokud jde o měření úspěšného výkonu, znamená to, že společnost Amazon spoléhá na vyhodnocení výnosů (jinak hrubá marže za vyhledávání), přičemž společnost Google přirozeně sází na hlavní metriky webu, například na MP nebo na průměrnou dobu strávenou na stránce na návštěvu uživatele. - znamená, že zatímco index na Amazonu je úplně strukturovaný v určitých formátech, je pro společnost Google zaznamenán slabý pokrok, který se pomalu pohybuje směrem k dobře uspořádanému pořadí 2015.

  • On-Page vs. Off-Page - navrhuje, že byste měli optimalizovat svůj zápis Amazonky, -page optimalizace. Například budování odkazů mimo stránky bude mít na vašem skutečném hodnocení téměř nulový dopad, rozhodně ne tak jako to je pro Google.
  • Angažovanost vs. originalita - zde vstupujeme do určitě jemné křižovatky. Věc je, že Amazon jednoduše nestará o originální a čistě jedinečný obsah - jen proto, že většina vašeho provozu je vždy vytahována od aktivních vyhledávačů, kteří již tam nakupují. Pokud máte nějaké částečně shodné názvy nebo body s jinými výpisy - nebojte se. Na druhou stranu by však použití masivní plagiátorství nebo odvážného kopírování, které by optimalizovalo zápis Amazonky, bylo stejně nepřijatelné - stejně jako na Googlu.

December 8, 2017