Back to Question Center
0

Semalt Expert pracuje na bezplatných online nástrojích pro škrabky na webu

1 answers:

Extrahování nebo oškrábání obsahu z různých webových stránek je běžným úkolem sběru dat pro on-line obchody a webové vývojáře. Přestože pokrývá stovky až tisíce aplikačních koulí, nemusí být možné vybrat nejlepší bezplatný software pro škrábání webových stránek. Měli byste se však pokusit najít nejlepší a nejpřesnější nástroj pro automatizaci, který ušetří čas i peníze.

Zde je seznam nejslavnějších nástrojů pro škrabání webových stránek.

iMacros

Je vyvinut Ipswitch Inc. a je rozšířením pro různé webové prohlížeče - kangertech ceramic coils. iMacros dokáže snadno přidávat záznamy, přehrávat funkčnosti a umožňuje zachytit webové aktivity, jako jsou nahrávání, stahování, testování obrázků a textů. Navíc pomáhá importovat a exportovat data či soubory do a z webových aplikací pomocí souborů XML, PHP a CSV. Pak ukládá užitečná data pro nás ve vlastní databázi nebo jiném specifikovaném zdroji. Tento program nám poskytuje reálná zařízení pro extrakci obchodních dat a pomáhá při testování webových úkolů.

Import.io:

Vyvinula a zahájila společnost Import.io Corporation. Import..io je jedním z nejlepších a nejznámějších bezplatných programů pro škrábání webů na internetu. Je perfektní jak pro jednotlivce, tak i pro firmy a umožňuje uživatelům jen pár kliknutí přeměnit webové stránky na rozhraní API. Navíc import.io usnadňuje vývojářům a programátorům, aby vytáhli data z požadovaného webu. Jeho jedinečná technologie umožňuje uživatelům bez problémů ukládat data ve specifikovaných formátech.

Scrapebox:

Scrapebox je užitečný a bezplatný nástroj pro SEO, který používají nezávislí pracovníci, vývojáři a SEO firmy po celém světě. Pomáhá škrábat webové stránky a blogy bez jakéhokoli problému a jeho klíčovými funkcemi jsou vyhledávače, kombajny klíčových slov, harvestory proxy, komentáře a odkazy. Některé z jeho prominentních možností jsou kontrolní stránky, vytvářet RSS kanály, extrahovat e-maily, hledat neregistrovanou doménu a další. Scrapebox může fungovat jako vaše osobní SEO a bude automatizovat vaše úkoly přímo z harvesting URL. Bude provádět konkurenční výzkum, budovat odkazy, provádět audity stránek a dělat mnohem víc věcí pro vás bez jakýchkoli poplatků.

Scrapy:

Scrapy je jedním z nejlepších programů škrábání webů. To funguje jako rychlý a vysokoúrovňový webový prolézací rámec a slouží k snadnému extrahování strukturovaných a nestrukturovaných dat. Může být také použit pro zpracování informací, dolování dat a vytváření historických archivů. Scrappy je známý svou vestavěnou podporou a pomáhá extrahovat data z HTML a XML zdrojů. Navíc jeho podpora rozšiřitelnosti umožňuje připojit naše funkce pomocí specifických signálů a dobře definovaných rozhraní API.

Mozenda:

Tento program byl vyvinut a prodáván společností Mozenda Inc. Jedná se o jeden z nejlepších a nejpoužívanějších nástrojů pro škrábání webových stránek. nám zachytit obsah z více stránek. Organizuje shromážděná data a rozděluje je do různých kategorií na základě našich požadavků a očekávání. Databáze úložiště cloud tohoto nástroje uchovává naše soubory uložené pro uživatele online i offline. Je to přesný a snadno použitelný program, který je dodáván s nízkou údržbou, slibuje přesnost dat, umožňuje zaměřit se na analýzu a poskytuje pohodlné a spolehlivé možnosti publikování. Extrahované soubory se dodávají ve formátech jako CSV, Txt, XLS a další.

December 8, 2017