Back to Question Center
0

Efektivní skenování dat na webu pomocí Grabzitova nástroje - Semaltové poradenství

1 answers:

Bezplatné online škrabky na web jsou skvělý způsob shromažďování informací a dat a zorganizujte jej v použitelném formátu. S vhodným nástrojem pro škrábání webů je pro nás snadné shromažďovat data, sloučit je do nových nebo stávajících databází a používat je k tomu, aby vaše online podnikání rostlo. Není pochyb o tom, že nejlepším způsobem, jak škrábat data z webových stránek nebo PDF dokumentů, je použít GrabzIt's Web Scraper Tool!

Jaké typy dat nebo informací lze škrábat?

Tento úžasný Web Scraper může snadno škrábat data z jakékoli části webové stránky. Ať už se jedná o obsahovou stránku, soubor HTML, prvky jako span a div, atributy elementů HTML, text uložený v dokumentu PDF nebo obrázku, můžete ho okamžitě škrábat pomocí programu Grabzit - sven baumwoll.

Jak funguje tento webový škrabka?

GrabzIt's Web Scraper může číst webové stránky jako běžní uživatelé, kteří je vidí pomocí webových prohlížečů, které umožňují speciálním škrabákům škrábat jak dynamické, tak i statické HTML soubory. To znamená, že obsah generovaný pomocí AJAX nebo Javascriptu může být oškrábán během několika sekund a bez závaží. Kromě toho může Web Scraper škrábat obsah souborů PDF a přečíst texty JPG a PNG.

Nástroj Web Scraper nám umožňuje kliknout na tlačítka a odkazy formuláře odeslání, vybrat možnosti webu a provést jiné podobné úkoly. Umožňuje přístup k webům podobným způsobem jako běžní uživatelé. Jakmile vyberete prvky, mohou se někteří weboví šrotoři požádat, abyste vytvořili sofistikované regulární výrazy, aby mohli bez problémů vyškrábat a extrahovat data. Grabzitův program můžete také aktivovat tak, že na pozadí vytváříte regulární výrazy a škrábete tolik souborů, kolik chcete.

Vaše data budou přístupná v různých formátech, jako jsou Excel, XML, JSON, CSV, SQL a HTML, a budete ji moci používat buď pro servery SQL nebo MySQL. Můžete také použít jeho volbu URL zpětného volání, která vám umožní používat API a automatizovat celý proces škrábanců. Tento webový škrabák je dodáván s velkým a vynikajícím Průvodcem online a automaticky vytváří pokyny, které mohou pomoci identifikovat obsah pro účely škrábání. To znamená, že nemusíte vybrat obsah, který byste chtěli ručně škrábat.

Závěr

Mnoho webových stránek ukládá tentýž obsah na více stránek, takže byste měli používat Grabzitův webový škrabák k cílení všech dat současně. Tento nástroj automaticky vyhledá obsah, který odpovídá vašim směrech, vyhledává a organizuje adresy URL z celého webu. Případně můžete snadno zadat přesnou webovou stránku nebo adresu URL, kterou chcete získat, nebo jen specifikovat podsekce blogu nebo webové stránky, které chcete procházet. Je to jediný nástroj, který nabízí přístup k online datům bez nákladů, což znamená, že můžete tento program používat bez zaplacení peněz.

December 8, 2017