Back to Question Center
0

Jak funguje Tracker pro prodejce Amazon?

1 answers:

Společnost Amazon neustále upravuje ceny, aby zákazníkům poskytovala ty nejlepší ceny. Dává uživateli možnost zakoupit si požadovaný produkt za konkurenční cenu. Navíc některé speciální nástroje slouží ke sledování změn cen pro konkrétní produkt. Například online software, který se nazývá CamelCamelCamel, poskytuje klientům výstrahy o každém zvýšení či poklesu ceny. Existují také další programy Amazon pro prodejce, které značně zjednodušují proces posílení autority značky na Amazonu.

V tomto krátkém příspěvku budeme diskutovat o nejlepších profesionálních nástrojích Amazon pro sledování prodejců a analytických nástrojích společnosti Amazon - онлайн казино гранд.

Amazon prodávající nástroje pro sledování

Každý potenciální online obchodník by měl průběžně sledovat jeho úspěch optimalizace kampaně a měřit celkový zisk za každé určité období. V tomto odstavci budeme diskutovat o nejefektivnějších nástrojích Amazon Seller, které vám mohou přinést vysokou odměnu. Je rozumné používat tyto sledovací nástroje v komplexu, protože se navzájem posilují a mohou vám pomoci zdvojnásobit a ztrojnásobit vaše příjmy Amazonky.

Chcete-li dosáhnout nejvyšší pozici na stránce s výsledky vyhledávání v Amazonku, je třeba věnovat zvláštní pozornost optimalizaci vašich záznamů. Tento nástroj je navržen tak, aby vám pomohl vytvořit dobře optimalizovaný seznam klíčových slov a zvýšit konverzní poměr, což je jeden z primárních ukazatelů Amazon rank. Tento nástroj vám pomůže provést efektivní vylepšení pro zvýšení prodeje a okamžitě zlepší další metriky hodnocení Amazonky.

  • Oznámení s negativními recenzemi

Počet a kvalita recenzí Amazonů hraje významnou roli pro vaši pozici stránky. Čím více pozitivních recenzí máte, tím vyšší šance uživatelů zakoupí vaše produkty. Znamená to, že negativní recenze mohou zvýšit míru odchodů a způsobit hodnocení. Špatné recenze se dějí na Amazonu, i když máte nejkvalitnější produkt. Musíte se vypořádat se všemi negativními recenzemi, abyste situaci zvládli.

Nástroj pro prodávající upozornění AMZ Tracker Negative Review vám poskytne oznámení pokaždé, když někdo nechá negativní zpětnou vazbu. Pomůže vám okamžitě reagovat na všechny negativní zpětné vazby a uděláme vše pro to, abyste mohli vyřešit váš nedávný problém s klientem. Pokud můžete vyřešit záležitost zákazníka rychle, bude pravděpodobně zvrátit nebo změnit původní recenzi.

Zrychlit růst obchodu Amazon prostřednictvím Analytics

Amazon Analytics je profesionální sledovací nástroj pro prodejce, které řídí růst pro vaše podnikání Amazon. Tento nástroj vám dává možnost analyzovat chování kupujících zákazníků pro vaše zaměstnance a najít skryté oblíbené časové období. Získané údaje vám pomohou provést vítěznou kampaň PPC Amazon. Navíc tato služba AMZ Analytics pomáhá provádět výzkum klíčových slov a ukazuje, která vyhledávací slova fungují dobře a která by měla být přehodnocena. Pomocí grafů služby Amazon Analytics můžete sledovat celkové příjmy za každý týden, měsíc nebo rok. Ukáže vám, jaké produkty se daří dobře a kde vaše podnikání vyžaduje zlepšení.

December 7, 2017