Back to Question Center
0

Efektivní Web Škrábání Freeware - Semalt Poradenství

1 answers:

Vize odstranění všech problémů získáním přístupu k informacím inspirovala vývoj tohoto nástroje. Jinými slovy, tento nástroj byl vytvořen tak, aby usnadnil lidem přístup ke strukturovaným informacím.

Nejdůležitější překážky shromažďování dat byly proto vyloučeny při budování tohoto bezplatného softwaru . Uživatelé budou trávit více času při čtení a analýze užitečných informací místo toho, aby se snažili získat přístup k informacím.

Stručně řečeno, hlavním účelem tohoto nástroje je velmi snadné získávání dat - stick 50 spf. Namísto použití konvenčních nástrojů pro škrábání dat , které jsou pro netechnickou osobu obtížné pochopit, nebo nástroje, které jsou neúčinné při manipulaci s komplexními webovými stránkami, můžete použít jednoduše použitelný, ale efektivní nástroj s jedním kliknutím .

Když zjistíte, kolik času a dalších zdrojů se rozptýlilo do shromažďování dat, pochopíte, že existuje zoufalá potřeba flexibilního, ale výkonného nástroje pro získávání dat.

ParseHub poskytuje vývojářům plnou kontrolu nad tím, jak mohou strukturovat a upravovat prvky tak, aby se nemuseli potýkat s webovým inspektorem prohlížeče. Pomocí tohoto nástroje nemusí znovu zapisovat žádný kód pro škrábání dat. Je to proto, že ParseHub může pracovat na formulářích, rozbalovacích nabídkách, autentizaci, nekonečném rolování, interaktivních mapách a mnohem snadněji.

Nejdůležitější je, že uživatelé nepotřebují žádné technické znalosti k použití nástroje. Jako uživatel potřebujete pouze otevřít web a vybrat všechny informace, které chcete extrahovat. 3)

Jediné, co musíte udělat, je ukázat a kliknout na všechny prvky, které potřebujete k extrahování z webové stránky. ParseHub je nejen pro vás získá, ale také vám pomůže hádat podobné prvky na jiných webových stránkách

ParseHub API

Tato funkce umožňuje snadné uchopení dat a dat do paměti.

Nástroj může rozpoznat vzory v extrakci dat a použije jej k vyjímání následujících pokynů pro škrábání

Může to být ruční složitější webové stránky. Má mechanismy pro zpracování přihlašovacích údajů, nekonečnému posouvání, mapování, přesměrování a všechny ostatní problémy jazyka JavaScript.

ParseHub může snadno zpracovat webové stránky s tisíci stran spojených. Jediné, co musíte udělat, je vydat jinou sadu instrukcí pro každou stránku a všechny stránky můžete propojit kliknutím jediného tlačítka.

Všechny požadavky jsou směrovány přes velký počet IP adres, které chrání soukromí uživatelů.

Vaše data jsou kdykoli uložena vzdáleně pro váš přístup. Můžete také naplánovat, jak chcete data přijmout. Můžete to udělat jednou měsíčně, každý den, každou hodinu nebo dokonce každou minutu. Vše je na vás.

December 7, 2017