Back to Question Center
0

Semalt: 10 nejznámějších nástrojů pro škrábání webu k extrahování online dat

1 answers:

Chcete-li získat data z více stránek podle vaší volby nástrojů pro škrábání webu pomůže extrahovat data online bez jakékoli záležitosti. Jsou jednodušší a mají mnohem lepší možnosti a možnosti než jiné podobné programy. Tyto nástroje byly navrženy tak, aby okamžitě získávaly užitečné informace, což šetřilo spoustu času a energie uživatelů.

Zde vám řekneme, že některé z těchto programů jsou zdarma, zatímco ostatní přicházejí jak v prémiových, tak i neplacených verzích. Budete muset využít prémiový plán, jakmile zkušební období je u konce:

1 - gonfiabili usati per bambini prezzi auto. Import.io:

Import.io je známý pro své špičkové a pokročilé technologie a je skvělý program pro vývojáře webu a profesionální škrabky. Může pomoci získat přístup k datům z konkrétních webových stránek a během několika minut je exportovat do souborů CSV. Stovky až tisíce webových stránek lze škrábat bez psaní kódu a Import.io vytvoří pro vás podle vašeho požadavku 1000 rozhraní API.

2. Dexi.io: ​​

Dexi.io, nazývané také CloudScrape, vám pomůže získat přesné a organizované údaje během několika sekund. Tento program nepotřebujete stahovat, protože Dexi.io je editor založený na prohlížeči a webový škrabák, který nejen škrábá vaše stránky, ale také pohodlně prochází nebo indexuje. Shromažďuje a ukládá data na Box.net i Google Drive a exportuje je do JSON a CSV.

3. Webhouse.io:

Webhouse..io je další webový škrabka založená na prohlížeči a aplikace, která prochází a extrahuje vaše webové stránky pomocí jediného rozhraní API. Může extrahovat data ve více než 240 jazycích a podporuje formáty jako RSS, XML a JSON.

4. Scrapinghub:

Scrapinghub je webový program pro škrábání webových stránek a datový extraktor. Používá specifický, výkonný proxy rotátor, známý jako Crawlera. Jeho obejití boty vám pomohou správně indexovat vaše stránky ve vyhledávačích a udržet je bez škodlivých nebo negativních robotů. Prémiový plán vás bude stát kolem 25 dolarů za měsíc, zatímco jeho bezplatná verze bude mít omezený počet funkcí.

5. Visual Scraper:

Vizuální škrabka je komplexní a autoritativní webový extraktor dat, který může zpracovávat více webových stránek a blogů pro uživatele a výsledky jsou vyvedeny během několika vteřin. Své údaje můžete získat později ve formátu XML, JSON, CSV a SQL.

6. Outwit Hub:

Outwit Hub je užitečný a úžasný doplněk pro Firefox, který zjednodušuje naše vyhledávání na webu díky svým úžasným a bezkonkurenčním funkcím extrakce dat. Můžete automaticky prohlížet webové stránky a získat požadovaná data ve více formátech.

7. Škrabka:

Škrabka je nejlépe známá svým uživatelsky přívětivým rozhraním a exportuje vaše extrahovaná data do tabulek Google. Jedná se o bezplatný program, který mohou využít i noví a odborníci. Stačí zkopírovat data do schránky a nechat je Scraper zpracovat pro vás.

8. 80legs:

Jedná se o silný a flexibilní webový škrabák a extraktor dat, který dokáže zjistit kvalitu vašich dat na základě vašich požadavků. Funguje rychle a načítá požadovaná data za pět až deset sekund. V současnosti ji používají společnosti jako PayPal, MailChimp a další.

9. Spinn3r:

Spinn3r je příliš snadné načíst všechna data z profesionálních stránek, sociálních sítí, RSS kanálů, kanálů ATOM a zpravodajských míst. Nabízí požadované výsledky ve formě souborů JSON. ParseHub:

ParseHub může škrábat webové stránky, které podporují AJAX, JavaScript, přesměrování a soubory cookie. Prochází pro vás více lokalit a má vynikající strojovou technologii pro snadné rozpoznání vašich dokumentů. Je k dispozici zdarma a je k dispozici v systémech Mac OS X, Windows a Linux.

December 7, 2017