Back to Question Center
0

Výkonné programy extrakce webových stránek pro vaše podnikání podle Semalt

1 answers:

Ať už budete potřebovat údaje pro vaši firmu, výzkum nebo práci, není nic horšího, než čekání na načtení stránek v aplikaci Netscape Navigator nebo Internet Explorer. Během surfování na internetu můžete čelit problému pomalého připojení a může ztratit většinu dat, které potřebujete. Pokud prohlížíte těžké webové stránky nebo blogy s tisíci stranami, budete muset několikrát kliknout na svou myš, aby se tyto stránky správně otevřely. Naštěstí vám speciální programy pro extrakci webových stránek usnadňují bez problémů načítání vašich oblíbených stránek. Webový extraktor je vlastně konkrétní program, který pomáhá vědcům, novinářům, studentům, podnikatelům a obchodníkům pohodlně extrahovat data a prohlížet různé webové stránky s vysokou rychlostí - rent or lease laptop computers. Některé z nejspolehlivějších nástrojů byly popsány zde.

1. SurfOffline:

SurfOffline je jeden z nejlepších a nejznámějších internetových extraktorů na internetu. Pomocí tohoto nástroje se můžete rozhodnout, kolik prvků chcete stáhnout, a neexistuje žádný limit pro počet stránek, které mají být extrahovány. Také nepotřebujete na svých webových stránkách FTP ke stahování dat. Tento nástroj je kompatibilní se systémy Windows, Vista, XP a dalšími podobnými operačními systémy.

Jedná se o jeden z nejlepších a nejznámějších webových programů extrakce. Webová stránka eXtractor je vhodná jak pro programátory, tak i pro neprogramátory a umožňuje snadný a rychlý online výzkum. Pomocí tohoto mocného nástroje můžete stáhnout celý web nebo jeho části..Je známo díky uživatelsky přívětivému rozhraní a ovládacímu panelu, který vám pomáhá lépe strukturovat a organizovat data. Webová stránka eXtractor je kompatibilní se všemi verzemi Windows a zařízeními iPhone.

3. SiteSucker:

Sitesucker je hlavně program Mac, který pomáhá stahovat webové stránky a přináší změny ve vašem internetovém připojení. Můžete snadno kopírovat požadované stránky, obrázky, styly a soubory PDF na pevný disk pro offline použití. Stačí zadat adresu URL do rozhraní SiteSucker a automaticky si stáhne požadovaná data. Tento program vyžaduje Mac OS X 10.11 a lze jej stáhnout z webu SiteSucker.

4. Grab-a-Site:

Grab-a-Site je jeden z nejsilnějších a nejkomplexnějších Pracuje offline i on-line a může několikrát vytvářet kopie webu spolu s podporními soubory, jako jsou grafika, stránky, zvukové soubory a videa. Tento nástroj také může současně uchopit soubory z různých lokalit a ušetřit tak spoustu času a energie. Je kompatibilní s jazyky ASP, PHP, Cold Fusion a JR a může je změnit do statického HTML. Tento bezplatný program funguje na systémech Windows 7, Vista, XP, Windows Me a Win98.

5. WebWhacker 5:

Nejnovější prohlížeč Blue Squirrel se nazývá WebWhacker 5. Může kopírovat celou stránku na pevný disk pro offline uživatele a slouží jako školení místo pro učitele a studenty. Je snadné nastavit a pravidelně sledovat data za účelem jejich kvality, organizovat a aktualizovat podle vašich požadavků. WebWhacker navíc může duplikovat adresářové struktury vašeho webu a je kompatibilní se systémy Vista, XP a Windows 7.

December 7, 2017