Back to Question Center
0

Výkonné programy extrakce webových stránek pro vaše podnikání podle Semalt

1 answers:

Ať už budete potřebovat údaje pro vaši firmu, výzkum nebo práci, není nic horšího, než čekání na načtení stránek v aplikaci Netscape Navigator nebo Internet Explorer. Během surfování na internetu můžete čelit problému pomalého připojení a může ztratit většinu dat, které potřebujete. Pokud prohlížíte těžké webové stránky nebo blogy s tisíci stranami, budete muset několikrát kliknout na svou myš, aby se tyto stránky správně otevřely. Naštěstí vám speciální programy pro extrakci webových stránek usnadňují bez problémů načítání vašich oblíbených stránek - fotos de alta resolução gratis. Webový extraktor je vlastně konkrétní program, který pomáhá vědcům, novinářům, studentům, podnikatelům a obchodníkům pohodlně extrahovat data a prohlížet různé webové stránky s vysokou rychlostí. Některé z nejspolehlivějších nástrojů byly popsány zde.

1. SurfOffline:

SurfOffline je jeden z nejlepších a nejznámějších internetových extraktorů na internetu. Pomocí tohoto nástroje se můžete rozhodnout, kolik prvků chcete stáhnout, a neexistuje žádný limit pro počet stránek, které mají být extrahovány. Také nepotřebujete na svých webových stránkách FTP ke stahování dat. Tento nástroj je kompatibilní se systémy Windows, Vista, XP a dalšími podobnými operačními systémy.

Jedná se o jeden z nejlepších a nejznámějších webových programů extrakce. Webová stránka eXtractor je vhodná jak pro programátory, tak i pro neprogramátory a umožňuje snadný a rychlý online výzkum. Pomocí tohoto mocného nástroje můžete stáhnout celý web nebo jeho části..Je známo díky uživatelsky přívětivému rozhraní a ovládacímu panelu, který vám pomáhá lépe strukturovat a organizovat data. Webová stránka eXtractor je kompatibilní se všemi verzemi Windows a zařízeními iPhone.

3. SiteSucker:

Sitesucker je hlavně program Mac, který pomáhá stahovat webové stránky a přináší změny ve vašem internetovém připojení. Můžete snadno kopírovat požadované stránky, obrázky, styly a soubory PDF na pevný disk pro offline použití. Stačí zadat adresu URL do rozhraní SiteSucker a automaticky si stáhne požadovaná data. Tento program vyžaduje Mac OS X 10.11 a lze jej stáhnout z webu SiteSucker.

4. Grab-a-Site:

Grab-a-Site je jeden z nejsilnějších a nejkomplexnějších Pracuje offline i on-line a může několikrát vytvářet kopie webu spolu s podporními soubory, jako jsou grafika, stránky, zvukové soubory a videa. Tento nástroj také může současně uchopit soubory z různých lokalit a ušetřit tak spoustu času a energie. Je kompatibilní s jazyky ASP, PHP, Cold Fusion a JR a může je změnit do statického HTML. Tento bezplatný program funguje na systémech Windows 7, Vista, XP, Windows Me a Win98.

5. WebWhacker 5:

Nejnovější prohlížeč Blue Squirrel se nazývá WebWhacker 5. Může kopírovat celou stránku na pevný disk pro offline uživatele a slouží jako školení místo pro učitele a studenty. Je snadné nastavit a pravidelně sledovat data za účelem jejich kvality, organizovat a aktualizovat podle vašich požadavků. WebWhacker navíc může duplikovat adresářové struktury vašeho webu a je kompatibilní se systémy Vista, XP a Windows 7.

December 7, 2017