Back to Question Center
0

Sedm populárních programů pro škrábání webu na internetu - Semalt Expert Opinion

1 answers:

Údaje zobrazované na různých webových stránkách a blogy lze extrahovat pouze pomocí speciálního webu škrabáky. Můžete buď ručně zkopírovat a vložit užitečné údaje do dokumentu aplikace Word, nebo nainstalovat do vašeho počítače program pro škrabání. Nezáleží na tom, jakým způsobem si vyberete, budete mít plný přístup k požadovanému textu a obrázkům. Webový software pro škrábání automaticky načítá a extrahuje data z různých webů na základě vašich požadavků. Některé z nejlepších a nejužitečnějších programů jsou uvedeny níže - natrium-pentobarbital buy.

1. Webový škrabák A1:

Pomocí tohoto softwaru pro škrábání webu můžete snadno ukládat data ve formě souborů CSV nebo importovat tyto soubory do kancelářského nástroje nebo webových databází. Tento nástroj je skvělý pro extrahování obrázků z těžkých webových stránek a práce na počasí, cestování a hotelových portálech a jejich extrahování během několika sekund.

2. Web Scraping Library:

Jedná se o jeden z nejsilnějších programů škrábání webových stránek. Bez nákladů a vytváří pro vás dobře strukturované a organizované soubory. Nejlepší je, že může pomoci získat obsah z různých webových aplikací a převést je na formáty JSON, tabulky a kódy Linq.

3. CatchaPage:

CatchPage funguje efektivně jak pro programátory, tak pro nepropagátory a nepotřebuje, abyste za svou prémiovou verzi hodně zaplatili..Jedná se o jeden z nejsilnějších programů škrábání webových stránek, které bez problémů zachycuje data ze žlutých stránek, bílých stránek a obrovských adresářů.

4. Craigslist Web a Email Extractor:

Bezplatná verze tohoto webového extraktoru je široce využívána marketingovými specialisty sociálních médií, SEO odborníky a velké organizace. Můžete získat spoustu dat bez obav o její kvalitu. Craigslist webový a e-mailový extraktor je vhodný jak pro vaše webové stránky, tak i pro e-maily a dokáže vyčerpat všechny užitečné texty a obrázky během několika hodin.

5. Extrahujte kdekoliv:

Pokud jste unaveni tradičními, prémiovými programy škrábání webových stránek a aktivně hledáte vhodnou alternativu, Kdekoli. Jedná se o jeden z nejsilnějších programů a pomáhá shromažďovat, organizovat a ukládat data bez ohledu na jejich množství a složitost. Pomocí tohoto nástroje získáte požadovaná data během několika sekund, spíše než hodin. Tím šetří váš čas a energii a poskytuje nejpřesnější výsledky.

6. File Email a Web Scraper:

Soubor Email a Web Scraper vám umožní extrahovat všechny e-mailové adresy a webový obsah a tyto soubory můžete zkopírovat a vložit do souborů aplikace Word. Případně můžete uložit soubory ve formátu CSV, soubory PDF a soubory XML ve své vlastní databázi, ke kterým máte přístup kdykoliv budete potřebovat.

7. FMiner:

FMiner je freeware a jeden z nejmocnějších škrábání webových stránek, extrakce webových dat, sklizeň webových stránek, webové procházení a programy škrábání obrazovky. Můžete jej použít jako primární vizuální webový škrabák, protože tento nástroj získává texty i obrázky. Může také získat užitečný obsah z video souborů a může provádět řadu úkolů během několika minut. Nejlepší je, že buď uloží data do vlastního zařízení pro ukládání dat v cloudu, nebo si ho stáhne ze zařízení.

December 7, 2017