Back to Question Center
0

Jaké jsou nejlepší komerční nástroje pro škrabání na webu? - Semaltový věž

1 answers:

Programy škrábání webu a nástroje pro plazování byly speciálně vyvinuty pro získávání užitečných informací různých lokalit. Tyto nástroje jsou mimořádně užitečné pro začínající uživatele, blogery, nezávislé pracovníky a také pro komerční a velké podniky. Mohou buď ručně nebo automaticky škrábat nebo procházet data, načíst nové a stávající informace a ukládat je pro snadný přístup.

Bixo:

Bixo je komerční prolézání a nástroj pro škrábání dat - oculus illesteva lente pratap. Jedná se o výkonný open source web mining toolkit, který běží jako řada kaskádových trubek a vytváří přizpůsobené informace pro vás a sbírá je z mnoha zdrojů. Můžete jej použít pro malé a velké podniky a ukládat všechna užitečná data na pevný disk jediným kliknutím.

Darcy Ripper:

Stejně jako Bixo, Darcy Ripper je vynikající program pro škrábání a vyhledávání dat. Tento freeware může být použit jak programátory, tak i non-programátory a je dodáván s velkým množstvím možností. Je plně implementován v jazyce JavaScript a může ukládat soubory do vašeho zařízení nebo do vlastního diskového úložiště..

DEiXTo:


DEiXTo je také známý jako AEiXTo. Jedná se o jeden z nejsilnějších a nejznámějších nástrojů pro extrakci dat, který je založen na komplexním modelu dokumentu W3C Document Object. Umožňuje získávat přesná data a uspořádat soubory v abecední formě. Poskytuje vám snadný přístup k řadě možností. Kromě toho můžete naplánovat, kdy a jak se škrábat webové stránky. Šetří čas, úsilí a energii.

Vzorek:

Vzorek je jedním z nejlepších a nejlepších komerčních programů pro škrábání a prolézání webových stránek. Jedná se v podstatě o modul pro webový důl pro uživatele Pythonu a má nástroje související s API Wikipedia, Google, HTML DOM parser a Twitter. Nejen, že vaše stránky zuří a prochází, ale také zpracovává užitečná data a organizuje soubory podle vašich požadavků.

Scrapy:

Scrappy je komerční webový procházení nástroj, který přichází s open source a spolupráce rámců. Pomáhá extrahovat data z malých i velkých webových stránek. Uživatelé pouze nastavují pravidla pro extrakci dat a umožňují Scrapy vykonat zbytek. Je napsán v Pythonu a běží na platformách BSD, Mac, Windows a Linux.

80legs:

80legs je výkonná a slavná webová služba, která je dodávána s volitelnými možnostmi procházení webu a desítkami dalších specifikací. Může za hodinu skousnout až pět milionů webových stránek a jeho základní balíček nabízí bezplatné služby podporující více než 12 000 procházení adres URL. Nicméně jeho prémiová verze je skvělá pro komerční použití a stojí téměř 40 dolarů za měsíc.

December 7, 2017