Back to Question Center
0

Jaké jsou hlavní zvláštnosti v SEO na Amazonu, které budou známy všem prodejcům?

1 answers:

Zde jsou některé základní tipy a taktiky SEO pro Amazon, aby se staly neoddělitelnou součástí vašich dokonale kovaných výpisů produktů. Můžete je použít ke zlepšení stávajícího žebříčku na nejvyšším oblíbeném on-line tržišti světa. Ale než začneme, řekněme to - obecně vzato, SEO pro Amazon v některých případech je velmi podobný nejběžnějším prostředkům běžné optimalizace pro vyhledávače. Současně se však vyskytují některé zvláštnosti, které mohou být naprosto opačné, pokud jde o obchody s elektronickým obchodem a obchody s drop-shipping - home security cameras in uk. Pokračujte v čtení, abyste pochopili, jakým způsobem je každému produktu udělena určitá pozici v žebříčku v Amazonku, jak využít co nejvíce z vašich konverzí, stejně jako hlavní faktory relevance a nejlepší přístup, jak udržet vaše produkty na skladě - a zbývající věci, které byste měli vědět, aby byly vyloděny na straně jedné ze SERP.

Velmi základy SEO pro Amazon odkryté

Tier 1: Pochopení Amazon SERPs

na následujících částech:

  • List View (15 výsledků produktu, které obvykle pokrývají všechna oddělení).
  • Zobrazení Galerie (24 výsledků je zobrazeno na každé stránce podle požadavku vyhledávání podle kategorie nebo oddělení).
  • Filtrované pole (jsou podmnožiny původně vyhledávaného požadavku na produkt, který se běžně nachází na levé straně postranního panelu).
  • Sponzorované záznamy (jsou vidět v dolní části SERPs, PPC optimalizované a bohaté s hlavními cílovými klíčovými slovy - podobně jako služba AdWords Google nalezená mezi původními výsledky vyhledávání).

Druhý stupeň: Pochopení Amazonského vyhledávacího dotazu

Dále, abyste získali úplný obrázek o SEO pro Amazon, musíte si vzít na vědomí hlavní vyhledávací dotazy této platformy sázky na..Kromě toho, vzhledem k tomu, že jste již seznámeni s procesem vytváření adres URL specifických pro dotazy používané společností Google, musí mít následující parametry téměř samo o sobě vysvětlení:

  • Klíčová slova pole se vztahují k klíčová slova vyplněná vyhledávači a umístěna Amazonem do konečných URL s souvisejícími výsledky.
  • Uzel je druhý důležitý parametr dotazu, který ve skutečnosti označuje určitou ID kategorie Amazon (jinak číselné číslo související s touto kategorií produktu).
  • Field-BrandTextBin je značka, která může být docela užitečná pro prodejce, zejména pokud jde o měření různých výrobků v rámci stejné značky.

Třída tři: Faktory výkonnosti a relevance

Všechny faktory hodnocení na Amazonu lze rozdělit na dvě hlavní kategorie - (hodnocení Amazonů na základě potenciální peněžní hodnoty každého produktu zařazeného tam) a Faktory založené na významu (znamená význam kvality produktu vyhodnocovaného na základě požadavku uživatele).

1. Hlavní ukazatele výkonnosti souvisejí hlavně s potenciálem pro zařazování produktů, který je přímo řízen úspěšnými nákupními smlouvami (míra konverze, procentuální krabici, vizuální optimalizaci, metriky provozu a samotné ceny produktu).

2. Hlavní faktory významnosti pokrývají hlavní aspekty relevance vyhledávacích dotazů - a jsou mnohem jednodušší pro optimalizaci (název produktu a jeho popis klíčové fráze s dlouhým koncovým znamením, které se vztahují k samotnému popisu, stejně jako značka produktu, jeho popis, velikost nebo rozměry, množství a body odrážky - každá část je bohatá klíčovými klíčovými slovy).

December 7, 2017