Back to Question Center
0

Můžete mi říct, jak získat zpětné odkazy na mé nové webové stránky?

1 answers:

Než ukážete, jak získat zpětné odkazy pro váš nový web, začněte s malým pohostinstvím. Jaká je skutečná hodnota kvalitní zpětné vazby pro SEO? Myslím tím, že pokud odkaz popularity používá vyhledávač Google k hodnocení webů a blogů, kvalitní zpětné odkazy pro SEO se staly dobře obchodovanými komoditami. Ale naposledy celosvětový vyhledávač přinutil všechny prodejce odkazů jít do podzemí. Proč? Jednoduše proto, že nyní kupujete odkazy na zlepšení vyhledávacích hodnocení vašich webových stránek nebo blogů, již není uznáván, že jsou v souladu s hlavními zásadami pro správce webu Google.

Tímto způsobem mi dovolte ukázat několik studených čísel, které jsem dostal poté, co jsem oslovil něco kolem 250 blogů a internetových sítí zabývajících se placením propojení budov. Takže než se zamyslíte nad tím, jak získat zpětné odkazy, doporučujeme zvážit alespoň následující skutečnosti - ct partnership ltc. Zde je stručný seznam mých zjištění:

  • Kvalitní zpětné odkazy s nejvyšší hodnotou PageRank z webových stránek a blogů PR1-2 se běžně prodávají za 30 dolarů až za 120 dolarů za měsíc. Pokud tak učiníte, je pravděpodobné, že získáte odkazy z postranního panelu a zápatí. Ale věc je, že tento druh zpětných odkazů je nyní často uznáván společností Google jako určitě manipulativní schéma propojení budov, a proto někdy žádá o špatné hodnocení.
  • Nejčastějším obchodním průmyslem a konkurenčními tržními výklenky, které prodávají PBN (soukromé blogové sítě), jsou: Cestování, Fitness, Móda, Finance a Marketing. Nejpravděpodobnější je, že si můžete koupit zpětnou vazbu v kotevním obsahu podle vašeho výběru. A neexistuje přesný odhad nákladů, jako je cena, vždy závisí na metrikách zdroje odkazu.
  • Zde je způsob, jakým jsem se připravoval na nákup zpětných odkazů na mých webových stránkách - stačí se podívat na moje celkové součty získané ze všech 250 blogů a online sítí, které byly požadovány. Téměř 50 z nich souhlasilo, že mají k prodeji kvalitní zpětné odkazy. 20 trvali na tom, že nemají žádné splacené zpětné odkazy a vůbec se s touto službou nezajímaly. A zbytek zůstal bez odpovědi.
  • Konečně téměř polovina z 50 webových stránek a blogů, které potvrdily, že mají zpětné odkazy na SEO, se dohodly, že se mnou skutečně dohodnou.

No, jak můžete vidět - samotná otázka, jak získat zpětné odkazy, je vlastně mimo otázku. Myslím tím, že je to nemožné, že si můžete snadno koupit zpětné odkazy na své nové webové stránky, samozřejmě vzhledem k tomu, že uznáváte všechna potenciální rizika přistání sami o sobě. Takže pokud chcete stále hrát hazardní hry, je zde jak získat zpětné odkazy co nejbezpečnějším způsobem. Zvažte následující programy především:

  • Guest Blogging - Získání příspěvků nebo článků u některých kolegů bloggerů je pravděpodobně nejbezpečnější způsob nákupu odkazů na novou webovou stránku nebo blog.
  • Sponzorované komentáře - podobně jako hostování blogů, urovnání některých sponzorovaných komentářů s průmyslovou nebo specializovanou specifickou stránkou nebo vlastníkem blogu (admin) vám také může poskytnout kvalitní odkaz na oplátku.
  • Recenze produktů - samozřejmostí, neboť jedinou výzvou, pro kterou se můžete setkat, je identifikace správného zdroje třetí strany, který je čistě relevantní pro vaši diskusi.
December 7, 2017