Back to Question Center
0

Můžete mi říct, jak získat zpětné odkazy na mé nové webové stránky?

1 answers:

Než ukážete, jak získat zpětné odkazy pro váš nový web, začněte s malým pohostinstvím. Jaká je skutečná hodnota kvalitní zpětné vazby pro SEO? Myslím tím, že pokud odkaz popularity používá vyhledávač Google k hodnocení webů a blogů, kvalitní zpětné odkazy pro SEO se staly dobře obchodovanými komoditami. Ale naposledy celosvětový vyhledávač přinutil všechny prodejce odkazů jít do podzemí - canada telehealth. Proč? Jednoduše proto, že nyní kupujete odkazy na zlepšení vyhledávacích hodnocení vašich webových stránek nebo blogů, již není uznáván, že jsou v souladu s hlavními zásadami pro správce webu Google.

Tímto způsobem mi dovolte ukázat několik studených čísel, které jsem dostal poté, co jsem oslovil něco kolem 250 blogů a internetových sítí zabývajících se placením propojení budov. Takže než se zamyslíte nad tím, jak získat zpětné odkazy, doporučujeme zvážit alespoň následující skutečnosti. Zde je stručný seznam mých zjištění:

  • Kvalitní zpětné odkazy s nejvyšší hodnotou PageRank z webových stránek a blogů PR1-2 se běžně prodávají za 30 dolarů až za 120 dolarů za měsíc. Pokud tak učiníte, je pravděpodobné, že získáte odkazy z postranního panelu a zápatí. Ale věc je, že tento druh zpětných odkazů je nyní často uznáván společností Google jako určitě manipulativní schéma propojení budov, a proto někdy žádá o špatné hodnocení.
  • Nejčastějším obchodním průmyslem a konkurenčními tržními výklenky, které prodávají PBN (soukromé blogové sítě), jsou: Cestování, Fitness, Móda, Finance a Marketing. Nejpravděpodobnější je, že si můžete koupit zpětnou vazbu v kotevním obsahu podle vašeho výběru. A neexistuje přesný odhad nákladů, jako je cena, vždy závisí na metrikách zdroje odkazu.
  • Zde je způsob, jakým jsem se připravoval na nákup zpětných odkazů na mých webových stránkách - stačí se podívat na moje celkové součty získané ze všech 250 blogů a online sítí, které byly požadovány. Téměř 50 z nich souhlasilo, že mají k prodeji kvalitní zpětné odkazy. 20 trvali na tom, že nemají žádné splacené zpětné odkazy a vůbec se s touto službou nezajímaly. A zbytek zůstal bez odpovědi.
  • Konečně téměř polovina z 50 webových stránek a blogů, které potvrdily, že mají zpětné odkazy na SEO, se dohodly, že se mnou skutečně dohodnou.

No, jak můžete vidět - samotná otázka, jak získat zpětné odkazy, je vlastně mimo otázku. Myslím tím, že je to nemožné, že si můžete snadno koupit zpětné odkazy na své nové webové stránky, samozřejmě vzhledem k tomu, že uznáváte všechna potenciální rizika přistání sami o sobě. Takže pokud chcete stále hrát hazardní hry, je zde jak získat zpětné odkazy co nejbezpečnějším způsobem. Zvažte následující programy především:

  • Guest Blogging - Získání příspěvků nebo článků u některých kolegů bloggerů je pravděpodobně nejbezpečnější způsob nákupu odkazů na novou webovou stránku nebo blog.
  • Sponzorované komentáře - podobně jako hostování blogů, urovnání některých sponzorovaných komentářů s průmyslovou nebo specializovanou specifickou stránkou nebo vlastníkem blogu (admin) vám také může poskytnout kvalitní odkaz na oplátku.
  • Recenze produktů - samozřejmostí, neboť jedinou výzvou, pro kterou se můžete setkat, je identifikace správného zdroje třetí strany, který je čistě relevantní pro vaši diskusi.
December 7, 2017