Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat, jak se vám podařilo zvýšit návštěvnost vašeho Amazonského zápisu?

1 answers:

Pokud jste stále přemýšleli a chtěli byste pochopit, jak řídit provoz na vaše Amazon výpis, pak jste pravděpodobně již nastavit sebe na úspěch. A řeknime si to najednou - konečným cílem je zařadit hlavní cílové klíčové slovo (nebo klíčové slovo s dlouhým koncem) jako nejlepší organickou položku nabízenou k prodeji. Ve skutečnosti neexistuje žádný jiný způsob, jak řídit provoz na vašem Amazon výpisu, pokud jste úspěšně projít docela dobře-tvořil proces klíčového výzkumu. Jednoduše řečeno, měli byste umístit svůj produktový výpis a optimalizovat ho tak, aby správné klíčová slova často používali skuteční zákazníci tak, aby vaše ty budou odpovídat a tudíž budou mít i nejvyšší požadavek - youtube title font maker.


A existuje mnoho nástrojů, které vám s tím pomohou. Ale osobně jsem našel pár nejlepších řešení. Níže se budem podělit o některé z mých předchozích zkušeností, abyste věděli, jak řídit provoz na Amazonský zápis - s následujícím stručným a jednoduchým průvodcem. Kromě toho nebudete muset zaplatit ani penny, jen proto, že jsem oddaný starým dobrým softwarovým nástrojům, které světový vyhledávací gigant ve výchozím nastavení poskytl. Vážně. Myslím tím, že dnes vám dávám najevo, že ve věku Nástroj pro návrh klíčových slov, který byl dokončen asi před pěti lety, vypadal, jako bychom to dnes věděli.

Zde je návod, jak řídit provoz na váš produkt Amazon výpis - Doporučuji začít kickstart jen pomocí nástroje Google Keyword Planner. Prvním krokem na cestě k dokončení úkolu je neohýbání - vše, co potřebujete, je zadat klíčové slovo do vyhledávacího panelu a zobrazit seznam klíčových klíčových slov. Nezapomeňte však, že byste měli hledat podle nápadů pro klíčová slova (nikoli nápady pro reklamní sestavy!).

Zde jsou nejdůležitější údaje, které vám dávají ještě přesnější pozornost:

  • Klíčové slovo podle relevance - představuje hlavní seznam nejlepších souvisejících klíčová slova zpočátku získaná z Nástroja Google pro návrh klíčových slov. A je to.

  • Průměrný měsíční objem vyhledávání - samozřejmě skutečný objem na Amazonu není pravděpodobně to samé s největší pravděpodobností bude zobrazen s tímto online pomocníkem společnosti Google. Nicméně předpokládané relativní číslo by bylo rozhodně dost dobré, abyste mohli cítit, jak řídit provoz do vašeho seznamu Amazonky tím, že dáváte přednost správným klíčovým slovům.
  • Navrhovaná nabídka na dokončení soutěže - pokud jste zde nová, můžete tuto sekci přeskočit. Pokud byste však již provozovali webové stránky, pravděpodobně budete vědět, že tyto sloupce navržené pro vytváření kampaní AdWords nemají nic společného s výpisy produktů na Amazonu. Vzhledem k tomu, že zde nejste nováček, může být tato sekce pro vás určitě prospěšná. Myslím tím, že samozřejmě musí existovat jistě cenná data, pokud jste ochotni řídit zvláště placenou návštěvnost vašich stránek.

December 7, 2017