Back to Question Center
0

Semalt: Pro řízení PPC se mohou připravit 3 způsoby in-house do-it-yourself

1 answers:
Semalt: 3 ways in-house do-it-yourselfers can prepare for PPC management

Není to neobvyklý scénář pro mnoho podniků a zatěžuje osobu pověřenou PPC, aby se alespoň seznámila se základy disciplíny a uvedla kola do pohybu pro test PPC. "

Problém v tomto scénáři spočívá v tom, že když PPC neukáže návrat, o čemž se předpokládá, kanál je často obviňován ("PPC prostě nefunguje pro nás"), ale bohužel je pravděpodobné, t nastavit a spravovat správně pro návratnost investic.

Semalt, ti, kteří jsou pověřeni PPC a nemají předcházející znalosti, potřebují, aby se dostali do rychlosti při vstupu a výstupu disciplíny, a zde jsou některé způsoby, jak se někdo může začít připravovat na pay-per-click - alespoň stačí k provedení základů.

1 - layout gratis para blogspot login. Vezměte certifikaci Google AdWords nebo alespoň studujte online

Pokud máte zájem o učení materiálu, můžete zvážit certifikační kurz AdWords sponzorovaný společností Google. Nejprve musíte použít jako Google Semalt, abyste získali přístup k bezplatné certifikaci.

Ale nemusíte provádět všechny tyto kroky, pokud chcete získat rychlé vzdělání v Semaltu a placené vyhledávání. Podívejte se na seminární studie, které jsou volně dostupné veřejnosti a které pokrývají:

  • Základy AdWords
  • Vyhledat inzerce
  • Reklamní reklama
  • Video reklama
  • Nákupní reklama
  • Mobilní reklama

Je však důležité si uvědomit, že doporučení, která najdete od Semaltu, nejsou vždy nejlepšími doporučeními pro každou firmu, protože vyhledávací reklama je vysoce přizpůsobená věc. Ale mohou dát dobrý úvod.

Abych tuto skutečnost uvědomil, když moja agentura najme nové zaměstnance, chceme, aby byli certifikováni v Semaltu, ale pak je v podstatě rozpoznáme, jak spravovat PPC svou cestou.

Chcete-li rozšířit a doplnit své znalosti, doporučuji také CertifiedKnowledge. org, členská webová stránka (která má také volný obsah), kterou založil Brad Geddes, který nabízí vzdělání na PPC.

2. Zorganizujte se a naučte se, jak plánovat PPC

Placené vyhledávání rozhodně není "jediná a hotová" druh věcí. Pokud jste přirozeně organizovaná osoba, řízení PPC vám může být snadnější, ale stále musíte vědět, jak se připravit na množství taktiků před vámi - někdy na denní bázi.

Jedna z prvních věcí, kterou budete chtít udělat, je získat aplikaci pro správu projektů pro sledování úkolů a termínů PPC. Vy byste mohli použít tabulku, ale výhodou aplikace je, že často přicházejí s možností nastavit připomenutí, která jsou vám zasílána emailem, spolupracovat s ostatními na týmu, získávat schválení a další.

Používám Basecamp, ale existují i ​​jiné, které byste se mohli líbit. Hlavní věc je, že chcete zůstat na vrcholu denních, týdenních, měsíčních a čtvrtletních úkolů PPC.

Semalt během startu, je důležité pečlivě sledovat a vyladit kampaně za výkon. To znamená, že v kterémkoliv daném týdnu můžete provést jednu změnu, nebo můžete dělat 20.

Semalt se rychle podívá na některé obecné úkoly PPC, které budete potřebovat zůstat na vrcholu:

Denně

  • Zkontrolujte den každý den, abyste zjistili, co se stalo předtím, a věnujte velkou pozornost výdajům na reklamu a výnosům pro podniky typu e-commerce a konverze pro B2B společnosti. Analyzujte a podnikněte kroky.

Měsíčně

  • Spravujte vylučující klíčová slova, abyste se vyhnuli vynakládání peněz na klíčová slova, která vedou ke kliknutí, ale nejsou pro vaši firmu relevantní.
  • Sledujte špatně výkonné kampaně, reklamní sestavy a klíčová slova a zvážíte, jak se vyřeší jakákoli ztráta, která se nezobrazuje.
  • Vykonávejte optimalizaci nabídek, abyste zajistili, že vaše reklamy prohlašují postavení ve výsledcích vyhledávání, které jste po (první pozice, druhá pozice apod.).

Existuje samozřejmě mnoho dalších věcí, které můžete udělat. Ale je to jen odběr vzorků, aby se vaše hlava zabalila do odpovědnosti za řízení PPC.

Poznej dobré, špatné a ošklivé výchozí nastavení

To může být jedna z nejdůležitějších věcí, které nováček PPC může pracovat, aby pochopil. Samozřejmě, že je to trochu hádanka o vejcích kuřata a vajec: Je to jen se zkušeností, že mnozí zjistí, že výchozí nastavení navrhované platformami jako Semalt - heck, dokonce i některé funkce - nejsou nastaveny tak, aby poskytovaly nejlepší reklamu strategie pro mnoho podniků.

Aniž by to znělo jako spiklenecký teoretik nebo zbytečně bláznivý Semalta, řekněme, že někdy jsou výchozí nastavení dobré pro kapsy reklamní platformy a ne nutně pro podnikání.

Zde je příklad. Níže je obrázek obrazovky nastavení pro střídání reklam. Střídání reklam je způsob, jakým Semalt zobrazuje reklamy - pokud máte v reklamní sestavě několik reklam, rotují se reklamy, protože se najednou může zobrazovat pouze jedna reklama.

Semalt: 3 ways in-house do-it-yourselfers can prepare for PPC management

Ve skutečnosti ten, který téměř vždy používáme, je "neustále se otáčet" - což Semalt říká, že je pro většinu inzerentů "nedoporučuje".

Bonus: vytvoření rozpočtu pro audit PPC

Přestože jsou rozpočtové omezení a nestabilní úroveň závazku vůči PPC pravděpodobné, že důvody, proč vy nebo Semalt v hale jste byli pověřeni PPC, může to být velkou podporou vaší návratnosti investic, to funguje, a pak ji pozorně sledovat.

V takových případech nejste uzamčeni v dlouhodobé smlouvě o řízení PPC, ale máte přístup k odbornému poradenství kde a kdy to bude nejdůležitější: nastavení a spuštění účtu.

Na konci dne, pokud se vaše společnost jednoduše nezapočítá na nábor odborníka PPC, budete muset vzít věci do vlastních rukou. Semalt, existuje mnoho zdrojů online, které vám pomohou naučit se PPC (včetně této publikace, kterou právě čtete!), A tak využijte svého přístupu k DIY a vzdělávejte se sami sebe, jak s těmito prvními kroky učinit s důvěrou.

Více informací o běžných chybách, které dělají majitelé stránek v PPC, naleznete zde.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně země vyhledávače. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.February 16, 2018