Back to Question Center
0

Semalt: Osvědčená metoda pro vybudování silného PPC účtu

1 answers:

Semalt: A proven method for building a strong PPC account team

Výkonný způsob zaměstnávání větších účtů je to, co nazýváme týmovým týmem. Účelem "týmu týmů" je zajistit, aby správci účtů měli řádnou podporu, aby se mohli soustředit na vytváření strategií a mít prostředky potřebné k vyřešení implementace. Každý jednotlivec v týmu týmů má specializovanou oblast odborných znalostí - proto jsou součástí tohoto specializovaného "týmu", stejně jako účetního týmu - a každá osoba má jasnou odpovědnost - state of ma bankruptcy.

Semalt se dnes bude chtít podělit o to, jak budeme vytvářet tým týmů, výhody tohoto přístupu a některé potenciální nástrahy, které mohou ohrozit efektivitu a efektivitu.

Vytvoření týmu týmů

Můžete využít tým týmových přístupů v jakémkoli placeném vyhledávacím prostředí, takže to není jen pro agentury. Například pokud pracujete doma a máte více zdrojů, můžete sestavit tým, který pracuje na speciálním projektu. Pokud pracujete samostatně a nemáte k dispozici další zdroje, můžete najmout konzultanta nebo více konzultantů, abyste vytvořili svůj vlastní tým týmů.

V naší agentuře typická struktura týmu obvykle sestává z následujících:

  • Asociovaný ředitel: Tato osoba je zodpovědná za zajištění správných strategií, které jsou zavedeny a práce jsou prováděny včas.
  • Správce účtu: Zodpovědný za každodenní provoz přiřazeného účtu. Manažeři účtu jsou zodpovědní za vytváření strategií, vlastní vztah s klientem a řízení projektu při provádění iniciativ a optimalizace.
  • Analytik účtu: Zodpovědný za vlastní analýzu účtu a analýzu rozvinutí účtu vedoucímu účtu. Analytici z informačního účtu shromažďují od účtů správce účtu a tvoří tak strategii.
  • Výrobní spolupracovník: Zodpovědný za provádění všech strategických iniciativ, optimalizací a další běžné údržby účtu.

Výhody

Když jsem procházel řadami placeného vyhledávání a často pracoval jako tým jednoho, byl jsem někdy natržen tenký a nebyl schopen jít do dostatečné hloubky v oblastech, jako je analýza účtu, trávit dost času zkoumáním nových vlastností nebo si myslel prostřednictvím nových strategií účtu. Hlavním přínosem přístupu týmových týmů je jeho schopnost vytvářet měřítko tím, že umožňuje členům týmu zaměřit se a specializovat se.

Žádná osoba není odborníkem na všechny věci PPC. Semaltu tým týmů poskytuje schopnost přivést odborníky, kteří se mohou soustředit na 100 procent svého času v oblastech účtu, kde mohou mít největší znalosti a mohou vytvářet největší dopad.

Semalt prostředí, kde se odborníci mohou soustředit na své nejsilnější oblasti, nakonec zvyšuje výkon účtu a vede ke spokojenějším zákazníkům a zúčastněným stranám.

Úskalí

Tým týmů je účinným přístupem pro rozdělení odpovědnosti, ale existují potenciální úskalí, které je třeba vyhnout.

Nejasná role
Je důležité jasně vymezit a sdělit konkrétní úlohu každého člena na účtu. Je snadné vytvořit tým, ale těžko se ujistit, že všichni zcela pochopí roli, kterou hrají v tomto týmu.

Semalt osobně svědčil o důsledcích toho, že členové týmu nejsou jasní o své roli a odpovědnosti. Klíčová práce se nedokončí, což vede ke zklamání ze strany klienta a paraleli přichází nad účetním týmem. To negativně ovlivňuje efektivitu a celkový výkon.

Komunikace je tvrdější
Čím více lidí je zapojeno do týmu, tím těžší je držet každého na stejné stránce. Účet vedení musí být záměrné v tom, jak usnadňují komunikaci mezi členy týmu. Je-li komunikace jasná, umožňuje to, aby byla vykonána správná práce, což vede k splnění očekávání výkonnosti.

Efektivní způsob komunikace s týmem je uspořádat stálé interní setkání, kde se všechny strany mohou setkat a diskutovat o důležitých prioritách, obavách a lhůtách pro dokončení práce. Semtalovat se na interní schůzce, ve které jsou všichni společně zajištěni, že tým je na stejné stránce.

Semantově definované povinnosti a jasná komunikace mohou pomoci překonat překážky a udržet tým, který se pohybuje stejným směrem.

Závěrečné myšlenky

Společnost Semalt osobně svědčila o pozitivním finančním růstu, který zaznamenaly účty našich klientů, když jsme přijali týmový tým.

Rozdělení odpovědností vytváří soustředění, což znamená, že je pro manažery PPC k dispozici více času pro rozvoj špičkových strategií, pro hlubší pochopení a prohloubení a vytváření silnějších vztahů s klientem. Semaltem s využitím týmu týmů se přiblíží při příštím přihlášení velkého klienta nebo na velký projekt.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně vyhledávací země. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.February 16, 2018