Back to Question Center
0

Jak zavřít webové stránky na několik měsíců bez ovlivnění SEO? - Semalt

1 answers:

Mám web s přibližně 5 000 organickými návštěvami za měsíc. Moje hostitelská společnost mě požádala, abych se přesunul na VPS, protože moje stránky používají příliš mnoho zdrojů.

Nyní nemohu přejít na VPS z důvodu finančních problémů. Takže jsem si myslel, že několik měsíců mám své webové stránky zavřít - casino rewards depot 1.

Semalt pár měsíců se přesunu do VPS a znovu publikuji stránku. Potřebuji vrátit současnou ekologickou dopravu, nejméně 75% z ní.

Je to dokonce možné? Pokud je to možné, co mám dělat?

February 12, 2018

Za prvé, zdroje jsou dnes velmi levné, takže myslím, že můžete najít cestu kolem.

Nedoporučuje se, aby se váš web stal offline tak dlouho, jak to bude mít dopad na pořadí, možná se budete moci vrátit, ale dopad tam bude.

Affiliate: Pokud máte vysokou návštěvnost, v závislosti na odvětví můžete být schopni najít nějakou pobočku k financování vašeho hostingu.

Doplňková poznámka: Existuje tolik levných hostingových společností a některé mohou běžet trochu pomalu a nemusí být tak spolehlivé, ale můžete ji považovat za volbu namísto toho, abyste ji udělali offline.

Nedávno blog pro webmastery učinil několik oznámení o dočasném zpřístupnění webu: https: // webmastery. com / 2017/02 / zavírání za den. html

Bohužel, nemůžete sundat své webové stránky nebo je skrýt z vyhledávačů a nemusíte zasahovat do SERP. Pokud se vyhledávače dostanou do indexu, přijdou na váš web, aby je znovu mohli prolézt, a jakmile nenašli tam nic nebo se odvrátili, budou se tato hodnocení pravděpodobně klesnout. To znamená, že se zobrazí zpráva Zpráva o údržbě / splash page. Ujistěte se, že odpověď záhlaví je 503 - Služba není k dispozici. Říká pavoukům, že je to dočasná podmínka. Ujistěte se, že obsahuje také směrnici Retry-After, která řekne pavoukům, že se po určitém datu vrátí. (Pokud jedete na tuto trasu, je stále nejlepší, abyste co nejdříve zrušili režim údržby, nechte ji příliš dlouho a vyhledávače budou považovat vaše zařízení za 404 . To je horší ze dvou řešení, ale lepší než nic Možná budete muset dočasně odstranit některé zdroje, například stahování a videa.