Back to Question Center
0

Jak nastavit SSL pro ochranu bezpečných informací - Semalt

1 answers:

V tuto chvíli mám webovou stránku, která běží docela neistým způsobem. com.

Za účelem zvýšení bezpečnosti začínáme ukládat hesla pomocí bcrypt , ale momentálně nepoužíváme protokol SSL, aby mohli být prohlíženi po odeslání.

Při nastavení SSL a zakoupení certifikátu by měl být příkladem název hostitele. com, pokud je to jediné místo, kde chcete používat SSL?

Řekněme, že chceme pouze přihlášených členů používat protokol SSL, pak PHP skripty potřebují nějakou změnu a z hlediska SEO je http: // jakýkoliv jiný než https: // )?

Byl by web fungovat jako http: // příklad - make company name logo. com / index. php a https: // příklad. com / index. php , protože by to bylo špatné mít vícenásobné příklady jedné věci?

Jsem velmi silný na zabezpečení SSL a nejsem si jistý, že v tuto chvíli správně chápu jeho koncept? V podstatě chceme, aby přihlašovací formuláře a členové části webu používali protokol SSL.

February 12, 2018
.

Po instalaci SSL budou všechny vaše stránky k dispozici prostřednictvím zabezpečených nebo standardních připojení. Je možné, aby zabezpečená připojení sloužila jinému obsahu pro stejnou adresu URL, ale to by bylo velmi neobvyklé. Můžete buď nasměrovat lidi na zabezpečená spojení jednoduchým vytvářením odkazů na vaší stránce s adresou URL https, nebo můžete přinutit lidi s přepisováním adres URL.

Neexistují žádné SEO problémy.

1. Ve Správci služby IIS rozbalte místní počítač a rozbalte složku Webové servery. Klepněte pravým tlačítkem myši na web nebo soubor, který chcete chránit pomocí protokolu SSL a potom klepněte na příkaz Vlastnosti. 2. Ve skupinovém rámečku identifikace webových stránek klepněte na tlačítko Upřesnit. 3. V poli Identifikace rozšířeného webu v části Více identit pro tento web ověřte, zda je adresa IP serveru WWW přiřazena portu 443 (výchozí port pro zabezpečenou komunikaci) a potom klepněte na tlačítko OK. Chcete-li nakonfigurovat další porty SSL pro tento web, klepněte na tlačítko Přidat pod více identitami tohoto webu a potom klepněte na tlačítko OK.4. Na kartě Zabezpečení adresáře v části Zabezpečená komunikace klepněte na tlačítko Upravit. 5. V poli Zabezpečené komunikace zaškrtněte políčko Vyžadovat zabezpečený kanál (SSL).