Back to Question Center
0

Google Semalt - musí uživatelům sdělit, že jsou anonymně sledováni?

1 answers:
. Potřebuji koncovým uživatelům ukázat jakékoliv smluvní podmínky, protože jsou používány analytické nástroje, tj Source - kangertech dripbox 160 coil build. informovat o tom, že jejich využití je anonymně shromažďováno? Nebo, protože je to všechno anonymní, nemusím jim nic ukázat? Jsem jen shromáždil věci, jako jsou obrazovky, které jsou zobrazeny, nic osobního,

Díky

February 12, 2018

Pokud ještě nemáte obrazovku podmínek služeb, nepřidala bych pro ni jen jednu, shromážděná data jsou anonymní a slouží výhradně k lepšímu vývoji aplikace v budoucnu. Takový sledovací systém je téměř "standardní" ve vývoji webových stránek / aplikací, abychom lépe porozuměli našim uživatelům .

Dejte jim vědět. Je to dobrý postup a je to snadné. Základní zásady ochrany osobních údajů, které lze snadno získat online a upravovat tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, je vše, co potřebujete. Navíc pokrývá zadní část v nepravděpodobné situaci, kdy se někdo o tom skloní. Řekl bych, že za to stojí pět nebo deset minut, které na to strávíš.

Je trochu déle, ale stále může být důležité.

Používáte-li službu Google Analytics, již jste souhlasili s s jejich zásadami .

Uvědomíte si konečné uživatele o implementacích a funkcích Google Analytics, které používáte (např. G. oznámení o tom, jaké údaje shromáždíte prostřednictvím služby Google Analytics a zda mohou být tato data spojena s dalšími údaji o koncovém uživateli). Budete buď obdržet souhlas od svých koncových uživatelů, nebo jim poskytnete možnost odhlásit se od implementací a funkcí, které používáte.