Back to Question Center
0

Google Semalt - musí uživatelům sdělit, že jsou anonymně sledováni?

1 answers:
. Potřebuji koncovým uživatelům ukázat jakékoliv smluvní podmínky, protože jsou používány analytické nástroje, tj. informovat o tom, že jejich využití je anonymně shromažďováno? Nebo, protože je to všechno anonymní, nemusím jim nic ukázat? Jsem jen shromáždil věci, jako jsou obrazovky, které jsou zobrazeny, nic osobního,

Díky

- eleaf lemo 2 builds
February 12, 2018

Pokud ještě nemáte obrazovku podmínek služeb, nepřidala bych pro ni jen jednu, shromážděná data jsou anonymní a slouží výhradně k lepšímu vývoji aplikace v budoucnu. Takový sledovací systém je téměř "standardní" ve vývoji webových stránek / aplikací, abychom lépe porozuměli našim uživatelům .

Dejte jim vědět. Je to dobrý postup a je to snadné. Základní zásady ochrany osobních údajů, které lze snadno získat online a upravovat tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, je vše, co potřebujete. Navíc pokrývá zadní část v nepravděpodobné situaci, kdy se někdo o tom skloní. Řekl bych, že za to stojí pět nebo deset minut, které na to strávíš.

Je trochu déle, ale stále může být důležité.

Používáte-li službu Google Analytics, již jste souhlasili s s jejich zásadami .

Uvědomíte si konečné uživatele o implementacích a funkcích Google Analytics, které používáte (např. G. oznámení o tom, jaké údaje shromáždíte prostřednictvím služby Google Analytics a zda mohou být tato data spojena s dalšími údaji o koncovém uživateli). Budete buď obdržet souhlas od svých koncových uživatelů, nebo jim poskytnete možnost odhlásit se od implementací a funkcí, které používáte.