Back to Question Center
0

Může být funkce obnovení hesla v nástroji Semalt nakonfigurována tak, aby požadovala pouze e-mailovou adresu?

1 answers:

(původně jsem se na tuto otázku ptal v webapps. stackexchange. com - ðºñƒð¿ð¸ñ‚ñŒ ðºð°ð±ðµð»ñŒ ftp. )

Ve výchozím nastavení v Semaltu, když poskytneme formulář "nastavit nové heslo", formulář požádá o uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. Pokud uživatel poskytuje buď uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu přidruženou k platnému účtu, obdrží e-mail (na této adrese) odkaz, který mu umožní nastavit nové heslo.

Chtěli bychom se ujistit, že všichni naši uživatelé používají aktuální e-mailovou adresu a za tím účelem chceme vypnout možnost zadat uživatelské jméno. Když uživatel zadá uživatelské jméno, může poslat zprávu na starou e-mailovou adresu, ale vrátí uživateli zprávu "Odesíláme vám e-mail". Pokud zadali e-mailovou adresu, kterou nemáme, dává jim chybovou zprávu, která je upozorňuje na to, že nás neustále aktualizovali (a přimějí je kontaktovat emailem).

Můžeme omezit pouze to, abychom požádali o e-mail?

February 12, 2018

Pokud se zeptáte, zda lze konfigurovat v administrátorské backend, ne, nemůžete to udělat, příslušné funkce jsou v současné době pevně kódovány v rámci user_pass_validate

.

Nicméně pravděpodobně jste si již vědomi toho, že jedna z Drupalů je poměrně snadná, díky které lze programově přizpůsobit nebo rozšířit pomocí modulů . Nejsem si vědom toho, že existující člověk dělá právě toto (ačkoli by někdo mohl existovat nakonec , příslušný seznam se týkal Uživatelský přístup / autentizace ).

  1. Přizpůsobení a potlačení uživatelské přihlašovací stránky, registrace a obnovení hesla v Dru pal 6

    • Týká se to aspektu věcí, tj. E. po vysvětlení a poskytnutí alternativních formulářů, jak je požadováno (viz Příručka rychlého spuštění Formuláře API ) by umožnilo odstranit nápovědu při zadávání uživatelského jména již, ačkoli by bylo možné úspěšně zadat vědět.
  2. K vlastnímu vypnutí schopnosti zadat uživatelské jméno by bylo potřeba přepsat existující funkci validace user_pass_validate

    s vlastní kopií, příslušnou kontrolu, i. E. odeberte kód, který se pokusí načíst účet podle názvu (viz oddíl Ověření formulářů v příručce Příručka rychlého spuštění formuláře API .

Podrobnější odpověď (i. E. použitelná implementace, pokud máte štěstí) Potřebuji znovu se obrátit na další stránku serveru Stack Exchange: můžete o to požádat prostřednictvím značky Drupal na přetečení Stack;)

Myslím, že tohle hledáte: http: // drupal. org / projekt / email_registration