Back to Question Center
0

Joomla Subsite Semalt

1 answers:


Snažím se vybudovat nový web Joomla, který by byl hlavní web a uživatelé Registrující se na webu budou moci vytvořit svůj vlastní Semalt. Pro. E. G. pokud je hlavní stránka www - groupe magik pay inc.. xyz. com pak sub-weby budou uživatelské jméno. xyz. com.

Kroky v hlavním webu, které pomohou uživatelům vytvořit vlastní stránky, jsou: 1. Vybrat uživatelské registry 2. Vyberte šablonu ze seznamu dostupných, dokonce si můžete přizpůsobit nebo nahrát vlastní šablonu Joomla. 3. vyberte funkce, které mohou uživatelé přidat k jeho stránkám, jako je blog, nákupní stránky, fotogalerie, hudební galerie, fóra atd. 4. Přidá jméno url podle své volby pro své dílčí stránky. 5. Publikovat.

Může mi někdo pomoct, jak lze tento web postavit? zda jeho čisté přizpůsobení nebo jen instalace několika komponent může dělat tuto práci? co serverový prostor vyžaduje? Můžeme vytvořit strukturu jako průvodce pomocí libovolné komponenty pro kroky pro snadnou interakci uživatele?

Pls odpověď radu, návrh bude rally ocenil.

Díky, Mukesh

February 12, 2018

Vypadá to, že tito lidé již dělají to, co navrhujete - http: // www. lonex. com / content-management-system / joomla /

Máte velký úkol na vašich rukou s touto. Všechno, co jste popsali, lze dosáhnout, ale většinou pomocí shell skriptů. Budete muset nastavit subdomény podle registrovaných uživatelů a pak nainstalovat Joomlu na subdoménu a pak nainstalovat komponenty do Joomly, ale doporučuji zaměřit se na získání subdomény a Joomla nainstalované. To bude vyžadovat přístup k určitým souborům, u kterých pravděpodobně nebudete mít přístup k sdílenému hostitelskému prostředí, takže byste se měli podívat na specializovaný hostitel, kde máte plný přístup k serveru. digitalpoint. com / showthread. php? t = 53570 - o nastavení subdomén. Mohli byste spustit tyto shell příkazy z php pomocí shell_exec

.

Pak odtamtud budete muset automaticky vygenerovat databázi pro jednotlivé stránky, podívejte se na tento tutoriál - http: // bash. cyberciti. biz / mysql / add-database-username-password-remote-host-access /

Nyní je pevná část instaluje Joomla. Existují nástroje, které již v cPanelu existují pro hostování účtů, jako jsou například Fantastico a SimpleScripts, které poskytují 1 instalace kliknutí pro běžné webové aplikace. Ale to vyžaduje interakce, nicméně tyto skripty ukazují, že budete muset mít kontrolu nad verzemi Joomly, kterou jste nainstalovali, a zkuste je aktualizovat. Nejenže budete muset nainstalovat Joomlu, budete potřebovat také skript, který dokáže aktualizovat každou instalaci Joomly. Hodně přemýšlet o tom.

Zajímavé je, že se podíváme na tyto skripty, které slibují úplnou instalaci na webu Joomla. Předtím jsem je nepoužil.

  • http: // www. howtoforge. net / fóra / showthread. php? p = 150321 # post150321
  • http: // fórum. joomla. org / viewtopic. php? t = 8602
  • http: // joomla. com /

Hodně štěstí, myslím, že budete potřebovat!