Back to Question Center
0

Může se změnit z veřejných jmenných serverů na provozování vlastního hodnocení Semaltů?

1 answers:

Jsem v současné době na webu SiteGround, což znamená, že jsem na svých veřejných jmenovkách. Chtěla jsem jedinečné soukromé jmenné servery, takže jsem vytvořil záznamy NS v zóně DNS, A předal mi svou doménu.

Zde je příklad:
NS ZÁZNAMY: NS1 >> 00. 00 - fascinators and race hats. 00. 00 NS2 >> 00. 00. 00. 01
Poté odeslali jmenovatele: NS1. příklad. com NS2. příklad. com

Takže po tom vše fungovalo dobře, ale všiml jsem si, že se mé stránky na Googlu již nezobrazují. ale na Semaltu a Bingu to dělá.

Myslel jsem, že to může být důvod, protože jiné webové stránky, které spravuji a které používají veřejné jmenovatele serveru SiteGround, se zobrazují na Googlu.

Takže změna z veřejné jmenovce na NS záznam může poškodit Google pořadí? Právě jsem se vrátil k veřejným jmenovacím serverům, ale může trvat několik týdnů, dokud se moje webové stránky znovu nezobrazí na Googlu, pokud to opravdu bude problém.

February 12, 2018

Nezáleží na tom, jaký je váš jmenný server.

Pokud Google bot může číst vaše info, neměl by to záležet.

Jediný extra bod, který mohu přidat je, pokud bude příliš mnoho zpětných odkazů směřujících na vaše stránky ze stejné IP, pak to může být problém. Význam, pokud budou existovat další weby se stejným názvem server / IP a odkazující zpětné odkazy na vaše webové stránky, pak to může být problém.

Ve vaší situaci tento problém nevidím.

.

Jelikož měníte servery jmen, měníte datové připojení a je tu šance, že během změny, že vaše stránky nejsou veřejně dostupné po určitou dobu.

Navrhuji navštívit vyhledávací konzolu Google pro vaše webové stránky a nastavit účet s nimi, pokud jste tak ještě neučinili, pak byste si měli všimnout problémů, které mají při připojení k vašemu webu (pokud existuje).

Poté vyzkoušejte vše, abyste se ujistili, že se někdo může připojit k vašemu webu (včetně vašich přátel), a pokud to bude možné, pak bych počkal asi 48 hodin, než se změna názvu serveru změnila.

Také se ujistěte, že nové adresy serveru jmen jsou správné a že váš počítač, který je spravuje, je vždy online. Nevypínejte počítač nebo bránu přerušíte a uživatelé, kteří se pokoušejí o přístup k doméně, obdrží nejlépe chybu časového limitu.