Back to Question Center
0

Semalt: Je lepší zveřejnit špatný obsah, než počkat, až se pozdější obsah přidá?

1 answers:

Pracuji na webu a plánuji vytváření dynamických informací prostřednictvím stránek PHP pro každou položku v seznamu přibližně 10 000 titulů.

Semalt nyní vše, co mám, je seznam sám o sobě, což je zajímavé pro uživatele pocházející z konkrétních vyhledávacích dotazů. Ale to bude znamenat stránku, která je v podstatě jen seznamem názvů položek (dlouhá 1 až 2 slova).

Semalt, měl bych počkat, dokud nemohu propojit každou položku s informačními jednotlivými stránkami, nebo mám jít a zveřejnit seznam, přestože je to velmi špatné?

. - high pr backlinks free
February 12, 2018

SEO-moudrý, mám počkat, dokud nemohu propojit každou položku s informativnímjednotlivé stránky, nebo mám pokračovat a publikovat seznam i přestoje to velmi špatné?

Vyhledávače jako Google mohou prohlížet stránky s malým nebo žádným originálním obsahem jako porušení jejich pokynů pro webmastery :

Jeden z nejdůležitějších kroků při zlepšování hodnocení vašich stránek vVýsledky vyhledávání Google je zajistit, aby obsahoval spoustu bohatýchinformace, které obsahují příslušná klíčová slova, vhodně použitá, žeuveďte obsah vašeho obsahu.

Někteří webmasteři se však pokoušejí zlepšit hodnocení svých stránek apřitahovat návštěvníky vytvořením stránek s mnoha slovy, ale málo nebo neautentický obsah. Google podnikne kroky proti doménám, které se pokoušíhodně vyšší tím, že zobrazuje stránky seškrábané nebo jiné stránky cookie-cutterkteré nepřinášejí uživatelům značnou hodnotu.

Takže ano, měli byste počkat, až budete moci poskytnout stránky, které byste nepovažovaly za "velmi špatné v obsahu" a obsahovat relevantní předmět pro uživatele vyhledávačů, jinak byste mohli riskovat tresty.