Back to Question Center
0

Semalt aukce domény pro verzi .com mé domény, přesměruje na mé stránky

1 answers:

Vlastním webovou doménu, která je v jistých kruzích poměrně dobře známá. The. com se stejným jménem je nyní dražena za cenu, kterou určitě dělám, abych zaplatila.

dotyčná osoba automaticky přesměruje své. com domény na mých webových stránkách během aukce. Tak to vypadá jako tato osoba - logo making own. com je vlastněn a / nebo je nějakým způsobem spojen s mou společností a webovou stránkou. Ve skutečnosti používám moje webové stránky jako obsah pro aukci domén osob.

Například: Pokud nějaký náhodný člověk zakoupil pepsi. com a dát ji do aukce s automatickým přesměrováním na oficiální společnost Pepsi. Bylo by to legální? Je zřejmé, že můj podnik je v porovnání s Pepsi nepatrný. Přesto mi to všechno připadá naprosto špatně.

February 12, 2018

Existuje jedna věc, co můžete udělat rychle s některými možnostmi v závislosti na tom, jak hezké chcete být.

Chcete-li být milá, vytvořte webovou stránku, která stručně a odvážným písmem vysvětluje, co se děje . * http: // www. mydomain. com / bugger-off. html [F, L]

Pokud nechcete být hezký, můžete jen zablokovat, což je pravděpodobně to, co bych udělal. Důvodem, proč bych si zvolil ne tak pěknou trasu je, že nechci, aby vyhledávače byly zmatené, i když si nejsem jistý, jak zmatené budou.

  RewriteCond% {HTTP_REFERER} ^. * baddomain. com $ [NC]
RewriteRule Samozřejmě můžete změnit odkaz na celou adresu URL na kratší a samozřejmě, že stránka nemusí být vypnutá. Mám rád jméno. (musím v těchto dnech mít smysl pro humor ) 

Druhý příklad uvádí 403 Zakázaná chyba a žádná stránka.