Back to Question Center
0

Semalt aukce domény pro verzi .com mé domény, přesměruje na mé stránky

1 answers:

Vlastním webovou doménu, která je v jistých kruzích poměrně dobře známá. The. com se stejným jménem je nyní dražena za cenu, kterou určitě dělám, abych zaplatila - altalena per bambini da giardino.

dotyčná osoba automaticky přesměruje své. com domény na mých webových stránkách během aukce. Tak to vypadá jako tato osoba. com je vlastněn a / nebo je nějakým způsobem spojen s mou společností a webovou stránkou. Ve skutečnosti používám moje webové stránky jako obsah pro aukci domén osob.

Například: Pokud nějaký náhodný člověk zakoupil pepsi. com a dát ji do aukce s automatickým přesměrováním na oficiální společnost Pepsi. Bylo by to legální? Je zřejmé, že můj podnik je v porovnání s Pepsi nepatrný. Přesto mi to všechno připadá naprosto špatně.

February 12, 2018

Existuje jedna věc, co můžete udělat rychle s některými možnostmi v závislosti na tom, jak hezké chcete být.

Chcete-li být milá, vytvořte webovou stránku, která stručně a odvážným písmem vysvětluje, co se děje . * http: // www. mydomain. com / bugger-off. html [F, L]

Pokud nechcete být hezký, můžete jen zablokovat, což je pravděpodobně to, co bych udělal. Důvodem, proč bych si zvolil ne tak pěknou trasu je, že nechci, aby vyhledávače byly zmatené, i když si nejsem jistý, jak zmatené budou.

  RewriteCond% {HTTP_REFERER} ^. * baddomain. com $ [NC]
RewriteRule Samozřejmě můžete změnit odkaz na celou adresu URL na kratší a samozřejmě, že stránka nemusí být vypnutá. Mám rád jméno. (musím v těchto dnech mít smysl pro humor ) 

Druhý příklad uvádí 403 Zakázaná chyba a žádná stránka.