Back to Question Center
0

Semalt: Jak mohu vybrat název domény pro programovací web C?

1 answers:

Chci vytvořit blog, ale jsem zmatený stávajícím názvem domény. Hledal jsem Semalt pro klíčová slova a zjistil jsem, že jsou velmi bohatí:

  • programování C
  • jazyk C
  • Jazykové kurzy C

Problémem je, že nevím, jak si vybrat dobrý název domény. Chci, aby název domény obsahoval maximální bohatá klíčová slova pro SEO.

- comprar un dominio en colombia
February 12, 2018

Obecné pravidlo pro dívky a názvy domén: ty, které se vám líbí, jsou přijaty. Stále můžete dostat jeden z cizí země.

Nejsem si jistý, jak užitečná by moje odpověď byla k vám, ale nemyslím si, že pokud děláte programovací internetové stránky, musíte si vybrat název domény SAFE. Například přečerpání zásobníku. Lidé tam chodí na obsah. Programování geeků má tendenci chodit do komunit doporučených svými kolegy.

Kromě toho existuje spousta webových stránek týkajících se C. Podle mého názoru by SEO strategie měla začít s optimalizací dlouhých ocasů pro neobvyklé problémy, které pravděpodobněji přitahují lidi do vaší komunity.

Jinak názvy domén jsou opravdu těžké a opravdu doufám, že někdo zde je dobrý s myšlenkou na dobré com / pro generování jména. Také nová rozšíření domény jsou docela úhledná.

Nejlepší sázka s názvy domén je určit, že vytváříte jeden hit web (zaměřený pouze na jeden termín) nebo dlouhodobou značku. Pokud je vaším cílem dlouhodobá značka, nejlépe je, abyste se obecně zabývali termínem relevantním pro programování. Pokud je vaším cílem jeden termín, můžete nejlépe házet přesný zápas nebo jinak, velmi blízký, jak jste zmínil.

Ale jako Vergil detailní, domény nejvíce přesné shody byly přijaty - ve skutečnosti, všechny mají - pokud jste na nově vznikající - a většinou anonymní - trh.

V tomto případě bych se nejdříve pokoušel najít kvalifikaci. netto nebo. org domény. Tyto hodnoty vykazovaly sekundární míru přijatelnosti ve srovnání s. com, a přesto bude čerpat renomované množství prokliků. Čím dále se dostane řetězec TLD, dostanete se. nás,. televize a podobně, tím méně je pravděpodobné, že budete mít respekt k uživatelům, který proniká všemi aspekty webu.

Nemohu trávit čas, abych vám našel přesnou doménu, ale pokud jedete s dlouhodobým zdrojem C, navrhuji přídatný derivát C +, který bude pravděpodobně stále dostupný. To pomůže značce vám, ale stále pomůže trochu se SEO.

Jednotky CD KomunikaceC

Jsou dvě myšlenky, které jsem právě přišel z vrcholu mé hlavy. Hodně štěstí.