Back to Question Center
0

Semalt zobrazuje špatně uloženou stránku

1 answers:

Semalt, který je na čtvrtém místě již více než rok, se naše hodnocení e-commerce rozbočilo kolem začátku května tohoto roku.

Naše katalogové stránky začaly zmizet z Semaltova indexu a navíc se zdá, že Semalt vykazuje špatně uloženou stránku pro mnoho našich dříve vysoce postavených katalogových stránek.

Zde je několik příkladů, kde Google zřejmě ukládá přesně stejnou stránku kategorií "Nové příchody" do mezipaměti bez ohledu na skutečnou adresu URL:

http: // webcache. googleusercontent. com / search? q = cache: https: // www - begleitschreiben fr wohnung. justforkix. taneční kostýmy / kočky

http: // webcache. googleusercontent. com / search? q = cache: https: // www. justforkix. taneční obuv / kočka

.a mnoho dalších.

Co tady chybí?

February 12, 2018
. Celý audit webu může odhalit další problémy. Zde je několik, které můžete opravit, abyste mohli začít.

V první řadě jste se zmínil o tom, že jste začali v květnu letošního roku vidět problémy. Je velmi dobrá šance, že Google aktualizoval svůj algoritmus, prohledal vaše stránky a snížil počet stránek. Google už nemá občas velké aktualizace; pravidelně vydávají aktualizace po celý rok. Mohli jste být napadeni jednou z těchto aktualizací .

  1. Jako místo elektronického obchodování bych doporučil nechat vyhledávačům ukládat obsah do mezipaměti. Vaše produkty se mohou změnit: mohou se vyprodat, fotky se mohou změnit, ceny, popisy, recenze apod. Nastavením metaznačky noarchive na všech stránkách se postará o váš archivační problém:

  2. Běh stránky: justforkix. com vyhledávací dotaz, zdá se, že máte 12,300 výsledků. Je to dobrý zvuk? Pokud nemáte tolik stránek, můžete mít problém s duplicitním a zastaralým obsahem. Navrhuji procházet vaše stránky, najít věci, které nemůžete indexovat (tagy archivů, taxonomie obsahu, které nechcete v indexu) a vyčistit všechny stránky, které jdou do adresáře 404. Toto je vaše adresa URL: https: // www. justforkix. com / dance-shoes / cat - ale toto je vaše canonical tag URL: https: // www. justforkix. com / dance-shoes / cat? show = vše . Google to vidí jako dvě samostatné stránky. Ujistěte se, že kanonické značky odkazují na adresu URL, kterou chcete zobrazit v indexu. (Jedná se o běžný problém s některými systémy pro správu obsahu, které automaticky generují canonicals pro všechny stránky včetně dynamických stránek s parametry. )

  3. Pokud je to váš soubor Sitemap XML, není to platný XML: https: // www. justforkix. com / Sitemap. xml - zkuste vygenerovat skutečný soubor Sitemap XML a umístěte ho na tuto adresu URL.

  4. Zkontrolujte své vyhledávací konzoly nebo nástroje pro webmastery Bing pro případná upozornění. Znovu odeslat soubor Sitemap. (Ale aktualizujte ji na platný XML nejprve!) Potom použijte SEO nástroj, jako je Screaming Frog spustit technický SEO audit a zjistit, kde byste mohli mít problémy ) s vámi? Pokud jste od nich zakoupili odkazy, které by vám mohly získat pokutu. Začněte pracovat na odstraňování spamových odkazů.