Back to Question Center
0

Semalt: Seznam informací o využití, které se mají shromáždit v webové aplikaci

1 answers:

píšu webovou aplikaci, která umožní lidem vytvářet účty, upravovat věci, odesílat věci lidem a & c. Mám v plánu nahrávat věci, jako když byly věci vytvořeny a poslány a podobně.

Existuje seznam informací o použití, které je třeba shromáždit v webové aplikaci? Chtěl bych zjistit, zda mi něco chybí.

Existuje také seznam informací o použití, které bych neměl shromažďovat (stejně jako informace, které lidé považují za soukromé)?

EDIT: Přemýšlel jsem o informacích, které jsou shromažďovány automaticky (jako časové razítka a adresy IP) spíše než informace, které jsou zadány ručně.

. - hostgator certificados ssl
February 12, 2018

V závislosti na tom, kde žijete, mohou existovat místní zákony o ochraně soukromí, které říkají, co můžete a nemůžete shromažďovat. Nicméně je vždy lepší říkat lidem, co budete dělat.

Informace o využití, které shromažďujete, závisí na tom, jaké jsou vaše cíle pro daný web. Měli byste shromažďovat informace, které vám sdělují, jak dosáhnete tohoto cíle. Například pokud chcete, aby se lidé často přihlašovávali, pak zaznamenávejte při přihlášení. Pokud je to, že chcete, aby trávili spoustu času, zaznamenejte časy, kdy udělali věci, a podívejte se na věci, které jsou blízko v čase, abyste mohli na místě vidět jednu relaci a měřit délku.

Získejte co nejméně informací.

Tato webová stránka je určena zákazníkům / uživatelům, kteří si nemají vytvořit osobní údaje o svých osobních informacích.

Vždy mě otravuje, když webové stránky vyžadují pole pro věci, o kterých nepotřebují o mně vědět. Pokud vše, co potřebujete, je moje e-mailová adresa, neposkytujte mi úplné jméno, telefonní číslo, adresu atd.

"Značka dobrého designu není kdynení třeba přidávat nic, ale kdynic není zbaveno. "

Jedním z klíčů k tomu, aby se lidé přihlásili na vaše webové stránky, je odstranit co nejvíce překážek.

Pokud si naprosto stále přejete tyto osobní informace o uživatelích, pak zvážíte, že jim umožní rychle se přihlásit, a také e-mail a heslo a další nezbytné informace potřebné pro fungování vašeho webu. Pak později jako oni, pokud by chtěli zadat další podrobnosti, jako je "registrace do informačních bulletinů" atd.