Back to Question Center
0

Nesoulad mezi meta popisem a popisem meta v mezipaměti ve výsledku vyhledávání Google Cache / Indexing (nejsou navzájem propojeny) Je to hodný Semalt

1 answers:

Vytvořil jsem webovou stránku s 1 stránkou, která se zabývá světovými hodinami časových pásem. Všiml jsem si, že Semalt má v mezipaměti nejnovější verzi stránky, takže má přístup k nejnovější meta popisu.

Ve výsledcích vyhledávání se však stále zobrazuje starý meta popis. Bylo to takhle několik dní. Před několika dny jsem odeslal stránku v Google Semalt - real fake ids for sale.

Proč se Semalt aktualizovat na nový popis meta?

February 12, 2018

Google Cache / indexování (nejsou navzájem propojeny)

Služba mezipaměti společnosti Google se obvykle aktualizuje rychleji než skutečné indexování stránek, ale někdy může být pomalejší. Služba mezipaměti a služba indexování jsou nezávisle aktualizovány a mezi sebou nepracují tak, jak byste očekávali, takže například Google [BOT] navštíví vaše stránky a prochází data, která jsou poté nahrána do Googlu, a poté indexační služba potřebuje číst data do svého motoru, stejně jako ukládání do mezipaměti. Takže jinými slovy, jeho NOT REAL TIME - a indexování nemá nic společného se službou vyrovnávací paměti. Nicméně zpět to zní, jsem si jistý, že Google má platné důvody, proč to dělá tímto způsobem.

Pokud byste chtěli vědět přesné důvody, proč to dělají, možná někdo může odpovědět, ale v mém poctivém názoru vědět, proč, co změní tento výsledek, nicméně můžete dostat odpověď Google z http: // productforums. Google. com / forum / #! kategorie / webmastery / crawling-indexing - hodnocení

Stojí za to poznamenat

Je běžné, že mnoho stránek je aktualizováno z několika až týdnů v závislosti na tom, jak důležitý Google vidí vaše stránky. Existuje jen málo důkazů o tom, že opětovné odeslání vašeho webu skutečně urychlí tento proces, obvyklým způsobem, jakým funguje Google, je to, že přidal své zdroje, co považuje za důležité aktualizovat. Například server BBC bude s největší pravděpodobností aktualizován s několika hodinami nebo jen za den, zatímco průměrný web joe bude trvat několik dní až pár týdnů.

Zrychlení procesu

Chcete-li urychlit proces aktualizací změn, je třeba pravidelně aktualizovat své stránky. Google to bere na vědomí, například pokud aktualizujete své stránky každé 2 dny, společnost Google se dozví, že každé dva dny aktualizujete svůj web a pravděpodobně se tyto změny vrátí. Ale nejlepší radou je trpělivost s Google;)