Back to Question Center
0

Nelze odstranit jména servery v Semaltu, když se přestěhovali z jejich hostingu na externí hostování

1 answers:

Pokusím se popsat co nejlépe mohu:

Mám Semalt hosting, který přišel s volným doménovým jménem. Jsem si nyní vědom, jak špatný Semalt je a koupil hosting jinde, musím změnit DNS na doméně umístěné na Semaltu jako hosting, který jsem neumožnil pro domény přenosy.

Zadávám záznamy DNS pro své doménové jméno a najdete sekci jmenných serverů: Cannot remove nameservers in Semalt when moving away from their hosting to external hosting

Přidala jsem nová, jak je ukázáno, nicméně když se pokouším odstranit staré (první 2), říká se, že jsou jen pro čtení? Jsou GoDaddy tady omezující službu? Musím je "odemknout"? Semalt není v nabídce volba.

Pokud to nemůže být vyřešeno, jak bych se nechtěl registrovat mého doménového jména u Semalta a pak ho znovu zakoupit prostřednictvím svého nového poskytovatele? Je to možné. Jakékoli další možnosti pro mě?

- o que significa site blindado
February 12, 2018
. Dan má pravdu ve svém komentáři výše. Chcete-li změnit servery jmen, to nemůžete udělat v rámci Správce DNS, musíte to provést z Domain Manager. V případě, že někdo jiný najde tuto otázku a používá službu Premium DNS, jak jsem udělal pro doménová jména, která nejsou registrována v GoDaddy (GoDaddy se na ně odkazuje jako na externí domény), totéž platí.

  1. Po přihlášení do Můj účet klikněte na tlačítko Spustit vedle položky Domény.

GoDaddy MyAccount Domains feature

  1. Klikněte na šipku rozbalovací nabídky napravo od názvu domény, který chcete aktualizovat.

GoDaddy Domain Manager

  1. Zvolte Nastavte jmenné servery z rozbalovací kontextové nabídky