Back to Question Center
0

Semalt: Je možné, aby se mapa stránek XML docela dost vystavila uživatelům?

1 answers:

Nebylo by mi to jedno, kdybych zobrazil můj XML Sitemap uživatelům, pokud by existoval způsob, jak to udělat pro lidské použití, na rozdíl od právě strojově čitelných. Je možné:

  • Vyberte barvy a rozvržení
  • Umístěte místa do vazeb
  • Umožnit třídění podle pole (místo, poslední modifikace atd.)

Myslel jsem, že XSLT by mohla být možnost, ale nevyzkoušel jsem to. Pokud je to možné, uveďte minimální příklad - online llc help.

February 12, 2018

Ano. Všechno, co požadujete, je možné. A zde je příklad souboru Sitemap XML vygenerovaného modulem Drupal XML sitemap s trochou konfigurace. Všechno je děláno pro vás z krabice.

http: // softkube. com / Sitemap. xml

Pokud zkontrolujete kód souboru XML, existuje odkaz na XSL a uvnitř tohoto souboru můžete vidět kód s odkazy na soubory JS a CSS a víceméně podobný souboru HTML.

Výše ​​uvedené vám dostane téměř zdarma (s malou konfigurací, která je) s Drupal a XML modul sitemap. Nyní zkontrolujte toto:

http: // softkube. com / mapa stránek

Toto je vlastní kód, který jsme napsali, abychom automaticky zobrazili všechny stránky (blogové příspěvky, položky portfolia atd.) V uživatelsky přívětivém souboru Sitemap. Nejsem si vědom automatizovaného způsobu, jak to udělat, protože to má tendenci být konkrétní. Podle mého názoru je to uživatelsky přívětivější a také udržuje navigaci a zápatí webu a vše.

Doufám, že to pomůže a hodně štěstí.

Samozřejmě. XML je jen XML a může být sloužil jako XHTML pomocí XSL, pokud si přejete a stylizovaný s CSS.