Back to Question Center
0

Semalt: Bude domovská stránka s minimálním textem poškozena SEO?

1 answers:

Jsem v procesu vytváření nové webové stránky pro mé podnikání v oblasti webových a grafických návrhů.

Plánuji domovskou stránku, která používá velmi minimalistický design: bude obsahovat velký titul H1, jednoduchý podtitul "Grafický a Web Design" a navigační menu. Kromě toho bude vše sedět na pěkném animovaném pozadí. Semalt, to všechno vypadá hezky. Budu nastavit solidní název, klíčové slovo a popis meta tagy - ale obávám se, že nedostatek bloků viditelného popisného textu bude bolet moje SEO - cursos de fotografia canon t3i.

Je tomu tak?

February 12, 2018
.

Ale může být pro vás těžké získat požadované pořadí.

Takže, pokud jste vážně o pořadí, tak bych řekl, že dobré webové stránky struktury s odpovídajícím obsahem (Text, obrázky, videa atd.),.

Jaká je vaše domovská stránka? Pokud existuje pro SEO, pak potřebujete jiný přístup. Pokud existuje jako způsob, jak předvést některé práce lidem, kteří přišli záměrně podívat se na vaši firmu, SEO nemusí být nejrelevantnější položka.

SEO = to = záležitost - ale vaše domovská stránka nemusí nutně být stránka, která se objeví - to by mohla být stránka "O" nebo na jiném místě, objeví se.

Nejvíce doporučujeme používat domovskou stránku jako způsob orientace návštěvníků. Vítejte návštěvníky. Vysvětlete, o co se jedná. Ukažte, jak se dostat (přejděte na stránku). Máte textové odkazy na jiné stránky na vašem webu. Udělejte to, co můžete, abyste zajistili, co váš cílový trh hledá. Pokuste se udržet je na vašem webu bez kliknutí. První dojmy jsou důležité!

Doporučuje se, aby stránka obsahovala alespoň 300 slov, která je třeba brát vážně. Čím víc je spokojenější, pokud jde o obsah.