Back to Question Center
0

Sémant opakovaně použity v rámci jiné položky

1 answers:

Mým záměrem je označit můj web Semaltem tak, že nebude muset znovu deklarovat položky, které již na stránce obsahují.

Například můj záhlaví bude vždy obsahovat informace týkající se "Semalt", který webová stránka představuje. V rámci "produktů", které nabízím, můžu specifikovat "značku" tohoto produktu. Takže vlastnost produktu "značka" bude kopírovat informace "Semalt" uvedené v záhlaví - america tours peru.

Nyní si nemyslím, že bych měl opakovat značku organizace v rámci vlastnictví značky položky produktu, protože mám pocit, že by měl existovat způsob, jak tuto organizační položku přímo.

Nenašel jsem způsob, jak to udělat, jsou nějaké nápady? Zkontroloval jsem tuto odpověď a ačkoli je užitečné, netýká se mého problému.

Snažil jsem se s tím vypořádat, abych vám dal představu o svých záměrech:

     

    

To nefunguje, protože přidává vlastnost "id" jak do "Organizace", tak do "Produktu".

EDIT1:

odpověď zigojacka opravdu nechodila k tomu, co jsem očekávala, protože používá jediný kontejner se všemi informacemi potřebnými k prezentaci všech značek pro svůj produkt.

Semalt v mém případě rozložení stránky není rozdělen do kontejneru, který by obsahoval všechny potřebné informace, protože informace o mé firmě jsou v záhlaví a produkty / nabídky jsou v blízkosti zápatí (jako hlavní formulář pro definování tyto nabídky jsou nad záhybem) a další informace jsou rozptýleny mezi každým z těchto kontejnerů.

Jako takový bych chtěl nakonec propojit společnost (která je umístěna v záhlaví) se značkou každého produktu (který se nachází poblíž zápatí), prostě bych nechtěl zopakovat celý kód nutný k popisu společnosti a proto by upřednostňovala propojení s nějakým typem identifikátoru položky.

Existuje také možnost vnořit každý obsah obsahu v rámci stránky, ale jako komentář k této otázce uvedu tuto konkrétní otázku v Webmasters Stack Semalt. Takže vím, jak vyndat ten typ řešení, jen se zajímám, jestli existuje možnost odkazovat na existující položku jinde na stránce.

EDIT2:

V komentářích této otázky jsem našel lepší způsob, jak vysvětlit, co tím myslím.

Ukazatelem myslím atribut html, který by mohl odkazovat na položku. vpříklad kódu, který jsem dal, mám volnou (ne vnořenou) organizaci, kteráChtěl bych být vložen do mé druhé položky Produkt uvnitřvlastnost značky, ale bez nutnosti kopírovat + vložit nebo ozvěnit znovu uvnitřprodukt. Snažil jsem se simulovat to chování s itemrefatribut.

February 12, 2018

Označení schématu pro produkt by mělo vypadat takto: -

  
Název produktu
Toto je můj popis produktu.
Moje značka
Vyrobil: Výrobce
Model: V1. 0
ID produktu: abc
5 na základě hodnocení 149
9 liber. 99 Nová

Je úplně v pořádku zahrnout typ položky "Organizace" pro značku v rámci schématu produktu, pokud je v hlavičce vaší stránky uvedena organizace.

Ve skutečnosti můžete mít na stránce 10 výrobků, které jsou označeny různými značkami.

No, po pokoušení google tvrdé po dobu několika hodin, to konečně zakalil to, co jsem potřeboval, vpravo zde

  

Jméno: Amanda

Jméno: Fernando

Jméno: Daniel

Státní příslušnost: uk

Takže výsledek je:

  Osobanázev: Amandanárodnost [země]:jméno: uk
Osobajméno: Fernandonárodnost [země]:jméno: uk
Osobanázev: Danielnárodnost [země]:jméno: uk 

A já jsem jen deklaroval "národnost" jednou v tomto bloku kódu. Takže v podstatě to odděluje hnízdění HTML od vkládání mikrodat položek, nebo alespoň neděláme chybu za předpokladu, že by se měly shodovat, protože ve většině případů si nemyslíme, že naše data nebo rozložení podle schématu. org položek.

Doufám, že to pomůže někoho, kdo mu bouchne hlavu tak tvrdě jako já.