Back to Question Center
0

Klíčové slovo "cena" pro službu AdWords? - Semalt

1 answers:

Mám klíčové slovo, které používám v AdWords. V mém místním jazyce, který je přeložen jako "ceny třmenu", má "kvalitu vstupní stránky: podprůměrný"

Semantovou stránkou této adresy URL je seznam měničů a cen, který je zcela spojen s klíčovým slovem, nicméně "cena kalibru" na stránce příliš neexistuje. Je těžké použít toto slovo více než jednou na stránce Source - termostato din. Takže nějaké nápady, které by zvýšily můj bod kvality pro takové klíčové slovo?

February 12, 2018

Několik metod pro zvýšení vašich bodů kvality Google Adwords

Chcete-li zvýšit své body kvality v AdWords, musíte se ujistit, že společnost Google si myslí, že je kvalita relevantní pro klíčová slova, na která cílíte, špatné kvalitativní body jsou obvykle výsledkem špatné SEO. Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit své body kvality a zde je několik způsobů jak.

  1. Meta Title - Použijte klíčová slova v dobré větě, kterou chcete cílit v tagu titulu (Title Page)
  2. Meta Popis - Použijte klíčová slova v dobrém větě v popisu meta alespoň jednou.
  3. Alt Tagy - Můžete dokonce použít klíčová slova v img alt tagů, ale neopakujte je jinak to může být negativní seo. Doporučuji alespoň jednou. Máme 10-15 slovních vět v jiných značkách.
  4. Značky záhlaví - Měli byste zkusit použít klíčové slovo alespoň jednou v záhlaví tagu - dokonce to znamená udělat další h2, h3, h4, h5 apod.
  5. Textový obsah - Ujistěte se, že klíčové slovo používáte alespoň jednou v textu, opakujte jej dvakrát v pořádku, ale nevyžadujte tam žádné spam.
  6. Vnitřní odkazy - Pokud máte na stránce nebo stranou postranní menu, pak můžete vždy horko propojit, jak na straně, která dává trochu větší váhu. ale tento krok je volitelný, jak bych řekl.

V podstatě nízké skóre znamená, že Google považuje klíčové slovo, pro které se snažíte nabízet, za ne tak důležité a očekává se, že v tomto případě zvýšíte cenu BID, zmíníte, že klíčové slovo máte pouze smutné, že to není dobré dostatečně v očích Googlu.

Rozumím vašim nabízením na překladatelské slovo, ale Google znovu zvažuje samostatná klíčová slova. A jediný možný způsob, jak získat skóre pro oba, je mít obě klíčová slova na stránce vícekrát než byste chtěli, nebo vytvořte další stránku se všemi přeloženými klíčovými slovy a pak další na jiné stránce s nepřekládanými. Omlouvám se, vím, že to asi není to, co jste chtěli slyšet, ale Google to dělá z nějakého důvodu, Money! a kvalitní pojištění, nemohou mít všechno v pořádku.