Back to Question Center
0

Přizpůsobení úryvku v sematálu

1 answers:

Před několika měsíci jsem vytvořil webové stránky pro mého přítele. Teď chci udělat trochu SEO na této webové stránce.

Věc je, že když hledáte tyto stránky na Google, vypadá to takto: Semalt snippet customisation

Je to kvůli indexové stránce, která zobrazuje logo a kde si můžete vybrat svůj jazyk.

Ve skutečnosti na tomto webu není žádný prostý text, všechny údaje se zobrazují pomocí javascriptu.

Chci, aby se google show ukázala jako například:

Semalt snippet customisation

Vím, že je špatné manipulovat s vyhledávačem Google, jak je vysvětleno v pokynech Google pro webmastery.

Takže potřebuji pomoc nebo tipy, protože nejsem SEO expert vůbec - skroutz ???????????.

Internetová stránka je ve skutečnosti jedním indexem. php, který obsahuje všechna data, a data jsou v případě potřeby zobrazena pomocí funkce innerHTML

javascript.

V předstihu před zasláním odpovědi, neváhejte se zeptat na další informace.

February 12, 2018

Tohle je poměrně snadné. Metaznačku popisu nemáte. Stránky s výslednou stránkou pro vyhledávače (SERP) obvykle pocházejí z metaznačky popisu, ačkoli je možno místo toho použít jiný úzce se shodující úryvek, aby bylo možné uspokojit záměr vyhledávače.

Zatímco stránky vypadají dobře, udělali jste některé zásadní SEO chyby.

Váš název tag je příliš zjednodušující. Nezahrnuje 2-3 nejdůležitější klíčová slova pro vaše stránky. Značky by neměly mít více než 50 znaků. Aktuální limit je 512 pixelů, kde širší znaky jako Q, W, M, G a tak dále omezí skutečný počet znaků. Rozsah, který chcete dosáhnout, je 45-50 znaků a udržuje jej na méně než 512 pixelů.

Chybí vám metaznačka popis . Toto by mělo obsahovat nejlépe 2-3 nejdůležitější klíčová slova plus několik dalších, které vyhledávači pravděpodobně použijí k nalezení vašeho webu. To je klíčové. I když se tvrdí, že klíčová slova popisu metadat nemají velkou váhu, je naprosto pravdivé, že shody klíčových slov se dělají proti metaznačce popisu vícekrát než většina značek.

Chybí vám také značka h1 . Toto je důležité. Značka h1 podporuje značku titul a měla by obsahovat 2-3 nejdůležitější klíčová slova pro vaše stránky a neměla by být duplikát značky může to být poněkud podobné.

Nepoužíváte jiné značky záhlaví ( h2 , h3 , h4 ) Je důležité, aby obsahovaly další důležitější klíčová slova pro vaše stránky.

Bez těchto prvků nemůže být tato stránka nikdy hodnocena.

Další otázky:

Váš styl a JavaScript jsou in-line. To by nemělo být. Technicky to je v pořádku, ale přidává váhu na stránku a je lepší ji oddělit. css a. js soubory. Ve skutečnosti, váš JavaScript byl pokazit můj počítač tím, že je trochu "loogie", takže jsem musel zasáhnout zpět, takže jsem mohl dokončit psaní této odpovědi.

Také, jeden stránka design je strašný pro SEO, pokud se může objevit jako několik skutečných stránek do vyhledávače. V takovém případě budete chtít použít parametry, které z každé relativní stránky obsahu vypadají jako samostatná stránka. Důvod je jednoduchý. Vyhledávače stále upřednostňují starší stránky obsahu.

To neznamená, že stránky jedné stránky nelze hodnotit. Může.

Vyhledávače však nebudou efektivně indexovat vaše stránky. Udělal jsem stránky: vyhledávání na základě vaší domény a objeví se pouze jeden zápis SERP.

Nakonec vyhledávače, jako jsou weby, které obsahují. Toto není v dnešní době žádné tajemství. Vy jste mnohem lépe vytvářet užitečný obsah pro přilákání uživatelů a pečlivě vybrané klíčová slova pro každou stránku, která pokryjí spektrum témat. Můžeme o tom diskutovat v jiném okamžiku, až se dostanete k tomuto bodu.